فناوری اطلاعات

ارائه بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه ویژه همراه اول بر اساس الگوی مصرف مشترکین

همراه اول با طراحی و اجرای پویش اینترنت و مکالمه همراهی، اقدام به تعریف بسته‌های پرتخفیف ویژه هر مشترک توسط هوش مصنوعی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همراه اول برای همراهی بیشتر با مشترکین خود و گرمابخشی به فضای ارتباطی آنان، اقدام به اجرای پویش «اینترنت همراهی» و «مکالمه همراهی» با تخفیف‌های ویژه و مختص هر مشترک کرده است.

در طرح اینترنت همراهی به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول، بسته‌های اینترنت ویژه و مقرون‌ به‌ صرفه با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک، پیشنهاد می‌شود که با خرید و استفاده از آن‌ها می‌توان تا 40 درصد هزینه‌های اینترنت را نسبت به استفاده از بسته‌های عادی کاهش داد.

طرح مکالمه همراهی هم برای تماس درون‌شبکه‌ای (همراه اول به همراه اول – همراه اول به تلفن ثابت) در نظر گرفته شده است. بسته‌های مکالمه بسیار مقرون‌به‌صرفه در این طرح هم برگرفته از هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک همراه اول پیشنهاد داده می‌شوند که با توجه به اختصاصی‌بودن برای هر مشترک، می‌تواند تا 90 درصد هزینه‌های مکالمه را کاهش دهد.

مشترکان همراه اولی که علاقه‌مند به استفاده از «اینترنت همراهی» هستند، کافی است کد دستوری «ستاره 1000 ستاره 211 مربع» (#211*1000*) را شماره‌گیری کرده تا بسته یا بسته‌های پیشنهادی مختص خودشان را مشاهده کنند.

به همین طریق برای بهره‌مندی از بسته‌های مقرون‌ به‌ صرفه «مکالمه همراهی» کافی است کد دستوری «ستاره 1000 ستاره 10 مربع» (#10*1000*) شماره‌گیری شود تا بسته یا بسته‌های پیشنهادی ویژه هر مشترک نمایش داده شود.

لازم به ذکر است، بسته‌های اینترنت و مکالمه همراهی که در واقع «بهترین بسته‌های پیشنهادی» به مشترکان همراه اول است، محدودیتی در استفاده ندارند و می‌توان در صورت پایان حجم بسته، بسته جدیدی را بنا به الگوی مصرف، در همان ماه خریداری و استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا