اقتصاد

اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در سفر استانی رئیس جمهور 9 مصوبه داشت

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان زنجان 13مصوبه برای ادارات زیر مجموعه راه و شهرسازی در استان زنجان ابلاغ شد، گفت: در این میان 9 مصوبه مختص اداره کل راه و شهرسازی در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی بود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی با اشاره به مصوبات سفر ریاست‌ جمهوری به استان زنجان طی سفر استانی 27آبان سال 1400، اظهار داشت: در این سفر پربرکت 13مصوبه برای ادارات زیر مجموعه اداره کل راه و شهرسازی در استان زنجان ابلاغ شد.

وی ابراز داشت: در این میان 9مصوبه مختص اداره کل راه و شهرسازی در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه برای پنج عنوان پروژه در رابطه با بهسازی و احداث راه‌های استان مبلغ 570میلیارد تومان طی سال‌های 1400تا 1402مصوب شد، گفت: حدود 50درصد این مبلغ محقق شده و با این میزان اعتبارات گشایش خوبی در پروژه‌ها ایجاد شده و روند عملیات اجرایی سرعت گرفته است.

اسماعیلی تاکید کرد: چهار عنوان مصوبه دیگر که برای تسهیل در امور حاکمیتی و مجوزها لازم بود که هم اکنون 95درصد پیشرفت دارد.

وی گفت: همچنین در حوزه احداث ساختمان‌های دولتی به عنوان دستگاه مجری نیز پنج عنوان از پروژه‌های سایر دستگاه‌های اجرایی استان به اداره کل راه و شهرسازی ابلاغ شده که متوسط پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها 55 درصد می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا