ورزش

اختتامیه مسابقات بدمینتون و شطرنج بانوان وزارت نیرو در زنجان برگزار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: چهاردهمین دوره مسابقات سراسری بدمینتون و هشتمین دوره مسابقات سراسری شطرنج بانوان وزارت نیرو پس از سه روز رقابت در زنجان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اسماعیل افشاری ضمن گرامیداشت هفته دفاع‌مقدس اظهار کرد: هفته دفاع‌ مقدس یادآور تلاش ، ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان و شهدای گران قدری است که در سنگر دفاع‌مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

وی ادامه داد: چهاردهمین دوره مسابقات سراسری بدمینتون و پنجمین دوره مسابقات سراسری شطرنج بانوان وزارت نیرو با قهرمانی تیم شرکت آب منطقه‌ای اصفهان در رشته بدمینتون و آب منطقه‌ای کرمانشاه در رشته شطرنج به پایان رسید.

افشاری با بیان اینکه این رقابت‌ها در سه روز و بین ۱۱۳ نفر از بانوان وزارت نیرو سراسر کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای برگزار شد، عنوان کرد: بعد از رقابت ۸۹ نفر در رشته بدمینتون و ۲۴ نفر در رشته  شطرنج، نفرات برتر معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان افزود: در رشته تیمی بدمینتون، آب منطقه‌ای اصفهان اول، صنعت آب و برق زنجان دوم و تیم توسعه منابع آب و نیروی ایران مقام سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در رشته شطرنج تیم آب منطقه‌ای کرمانشاه اول، صنعت آب و برق سمنان دوم و صنعت آب و برق کرمان به مقام سوم رسیدند.

وی خاطر نشان کرد: در انفرادی شطرنج این دوره از مسابقات، مریم سالاری از سمنان،مژگان چهری از کرمانشاه و بهارک احمدی از کرمان به ترتیب مقام اول،دوم و سوم را کسب نمودند.

این مقام مسئول افزود: کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به شرکت مدیریت شبکه برق ایران اهدا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا