سیاست

احزاب امیدوار و علاقه‌مند به حضور در عرصه سیاست‌گذاری هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: حضور نمایندگان احزاب مختلف از طیف‌ها و سلایق متفاوت در این نشست، نشان می‌دهد که ناامید نیستند و علاقه‌مند به حضور در عرصه و ارائه راهکار در راستای حل مسائل و مشکلات موجود هستند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در جلسه احزاب با استاندار زنجان، هدف از این نشست را  ایجاد زمینه برای  مشارکت مردم  در سیاست‌گذاری عنوان کرد و اظهار داشت: قانونگذار این پیش‌بینی ها را کرده است که بخش‌هایی از جامعه یا همان حلقه های میانی که دارای یک عقبه مردمی و نخبگانی با سلایق مختلف در سطح جامعه هستند، در سیاستگذاری‌ها نقش داشته باشند و در این امر، مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه نقطه نظرات نمایندگان احزاب مختلف در نشست، حتما جمع آوری و مورد توجه قرار می گیرد تاکید کرد: بخشی از نظرها، پیشنهادها و انتقادهایی که از سوی  احزاب با طیف های مختلف در نشست مطرح می شود استانی است که در تصمیم سازی ها مد نظر قرار می گیرد و بخش دیگر در سطح تصمیمات ملی است که قطعا منعکس  می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه این نشست و جمع‌آوری نقطه ‌نظرات احزاب مختلف، با اعتقاد کامل قلبی انجام می‌گیرد تصریح کرد: امیدواریم بر محتوای این نشست ها و غنای آن بیش از پیش افزوده شود.

رفیعی، همچنین از اداره کل سیاسی درخواست کرد با همکاری خانه احزاب استان مکانیزمی طراحی نمایند تا اخذ نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات دبیران احزاب محدود به جلسات فصلی و حضوری نباشد بلکه بصورت مستمر در دسترس مسئولیت استان قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا