اقتصاد

اجرای 80 مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد : طی 9 ماهه سالجاری ، 80 مصوبه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مجید گلشنی منفرد اظهار داشت: در سال جاری تاکنون 11 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برگزار شده است که 123 مصوبه داشته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 65 درصد مصوبات محقق شده است افزود: 80 مصوبه تاکنون اجرایی و 43 مصوبه در دست اجرا می باشد.

این مقام مسئول گفت: در این راستا 25 جلسه کمیته تخصصی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری برگزار شده است که در آن هزار و 722 پرونده و موضوع مطرح شده است.

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت در خصوص طرح سه شنبه های صنعت کلینیک بسیج صنعت و معدن عنوان کرد : این جلسه با هدف حذف موازی کاری ها در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی سه شنبه هر هفته برگزار می گردد.

وی تصریح کرد : در این راستا نمایندگان واحدهای تولیدی در جلسه ای که با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط برگزار شده دعوت و مشکلات خود را مطرح می کنند و مشاوره و راهنمایی های لازم ارائه می گردد ، در صورتی که نیاز به بررسی بیشتر باشد در کمیته تخصصی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری پیگیری و تصمیمات لازم اتخاذ و یا به جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار زنجان ارجاع می گردد.

گلشنی خاطر نشان ساخت : عمده پرونده های متشکله واحدهای تولیدی استان در زمینه مشکلات مالی و بانکی و مسائل مربوط به امور مالیاتی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا