فناوری اطلاعات

اجرای 107 کیلومتر فیبر نوری برای شهرستان ماهنشان

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، از تامین اعتبار جهت اجرای 107 کیلومتر فیبرنوری در راستای توسعه شبکه زیرساخت ارتباطی برای شهرستان ماهنشان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حامد سرایی در دیدار با خاتمی، نماینده مردم شهرستان های ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار جهت اجرای 107 کیلومتر فیبرنوری در راستای توسعه شبکه زیرساخت ارتباطی برای شهرستان ماهنشان و ابلاغ به شرکت مخابرات برای اجرا خبر داد.

وی طرح توسعه ارتباطات پهن باند از طریق فیبر نوری را در راستای ایجاد دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و همچنین پایداری در ارتباطات بین شهرستان های استان ضروری دانست و گفت: در فاز دوم پروژه توسعه فیبرنوری 107 کیلومتر فیبرنوری در شهرستان‌های ماهنشان و زنجان طراحی، و با تامین اعتبار از محل طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرکت مخابرات به عنوان مجری طرح ابلاغ شده است.

مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان زنجان افزود: با اجرای این پروژه، پهنای باند شهرستان ماهنشان و چندین سایت روستایی در مسیر پروژه تقویت خواهد شد که موجب افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت مصرفی در این شهرستان خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا