اقتصاد

آینده جهان در دست اسلام است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:یقین دارم آینده جهان در دست اسلام است چون وعده تحریف ناپذیر قران است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امراله حسنی در نشست هم اندیشی کانون های ویژه استان زنجان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اظهار کرد: یقین دارم آینده جهان در دست اسلام است چون وعده تحریف ناپذیر قران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: رهبری در سخنرانی خود به افول امریکا اشاره کرد و خطاب به جوانان فرمودند: خود را برای تمدن اسلامی آماده کنید. متاسفانه دستاوردها و موفقیت ها را نتوانستم به خوبی تبیین کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری  در سخنان خود به جهاد تبیین و ضرورت آن اشاره کردند، اضافه کرد: دهه هشتادی ها از ذکاوت بالایی برخوردار هستند و به دلیل مانوس بودن با فضای مجازی، رسانه های معاند به راحتی با دروغ این قشر را فریب می دهند.

این مسئول با اشاره به اینکه رسانه های معاند با بزرگنمایی برخی مشکلات به دنبال تزریق ناامیدی در جامعه هستند، اضافه کرد: رهبری به مقوله رسانه و تولید محتوا اشاره کردند و به جهت وجود استعدادهای خوب در کانون های مساجد می توانیم شاهد کارهای ماندگار در این حوزه باشیم.

حسنی به سایت ‌‌”sjr” که رنکینگ و درجه علمی مقالات را نشان می دهد اشاره کرد و یادآور شد: برای تعیین قدرت علمی، کشورها به این سایت مراجعه می کنند و لازم است مدیران کانونی برای اقدام در راستای جهاد تبیین وضعیت علمی را برای اعضای کانون ها تبیین کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با ابراز خرسندی از هماهنگی بین مجموعه های فرهنگی در استان افزود: جشنواره تئاتر بچه های مسجد در دو دوره با همکاری حوزه هنری برگزار شد.

این مسئول با یادآوری اینکه اغتشاشات اخیر تلنگری برای دستگاه ها بود تا خلا ها را شناسایی کنند،  افزود: شکاف بین نسل ها و ضعف در حوزه رسانه را به وضوح دیدیم.

حسنی بر ضرورت تعیین تقویم اجرایی برای دوره های آموزشی در این کار ویژه تاکید کرد و افزود: به فرموده رهبری ما روی دهه هشتادی ها حساب باز کردیم، امکانات خوبی در حوزه هنری و فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد و امیدواریم رویدادهای هنری خوبی را در استان رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا