اجتماعی

آمادگی معدن سرب و روی انگوران برای جذب سرمایه‌گذار

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان در نشست توسعه فعالیت‌های گردشگری معدن انگوران گفت: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اقدامات لازم برای جذب سرمایه‌گذار برای توسعه بخش گردشگری معدن را انجام خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید سعید صفوی اظهار کرد: ظرفیت های استان زنجان در بخش های مختلف به ویژه گردشگری بسیار چشمگیر است و تلاش ما این است با جذب سرمایه گذاران از این بخش ها بهره برداری مطلوبی داشته باشیم که معدن انگوران می تواند نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان داشته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان افزود: گردشگری استان زنجان از ظرفیت های کشف نشده این استان است و سرمایه گذارانی که گام های اول را در این زمینه برداشته اند در این بخش موفق تر هستند.بسته فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن انگوران به‌زودی با همکاری این مجموعه تهیه می‌شود.

امید فلاح در این نشست، با بیان اینکه این معدن آماده برون‌سپاری خدمات گردشگری است گفت: معدن سرب و روی انگوران در استان در خدمت سرمایه گذاران هستند و امیدواریم با فراهم شدن زمینه های لازم در این بخش شاهد توسعه استان و به دنبال آن اشتغال پویا با آورده بالا باشیم که برای توسعه زیرساخت‌های اقامتی و پذیرایی آماده همکاری با سرمایه‌گذاران هستیم.

مدیر مجتمع سرب و روی انگوران با بیان اینکه شرکت تهیه و توزیع مواد معدنی ایران توسعه گردشگری در معادن را در دستور کار خود دارد، افزود: بر اساس نظرسنجی از گردشگران، معدن انگوران جذابیت خاصی برای گردشگران داشته است.

 معدن سرب و روی انگوران در ۱۳۰ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد و سابقه فعالیت آن از سال ۱۳۰۱ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا