با ما همراه باشید

اجتماعی

آغاز فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در زنجان

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زنجان از آغاز اقدامات فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در شهر زنجان خبر داد.

منتشر شده

در

آغاز فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،غلامرضا نظری با اشاره به برگزاری کنگره شهدا در سال جاری اظهار داشت: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان زنجان در سال‌جاری برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای آماده‌سازی فضای شهر برای هر چه بهتر برگزار شدن این کنگره در حال انجام است و پروژه‌های خوبی در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای آماده‌سازی بهتر فضای شهر برای برگزاری کنگره جلسه‌‌هایی با شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد؛تصریح کرد: معتقد هستیم برای فضاسازی شهری باید از ظرفیت تمام شرکت‌های دانش بنیان و سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه تلاش ما این است که با رویکرد نوین با رعایت مقام و منزلت شهدا برنامه‌های فرهنگی گنگره را برگزار کنیم خاطر نشان کرد: به همین دلیل از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان بومی استان در قالب تولید محصولات فرهنگی دیجیتال اعم از انیمیشن با موضوع دفاع مقدس، ساخت اینفوگرافی، موشن‌گرافی و ساخت برنامه‌های مرتبط با کنگره استفاده خواهد شد.

نظری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به انجام فعالیت‌های ماندگار در حوزه ایثار و شهادت گفت: رویکرد سازمان‌ هم بر همین روال است و تلاش ما این است که بتوانیم محصولات فرهنگی متناسب با نیاز جامعه امروز که امکان و قابلیت بارگذاری در فضای مجازی داشته باشد تا جوانان و نوجوانان و نسل امروز بتوانند از آن استفاده کنند، تولید کنیم.

وی در زمینه نصب المان‌ها و یادمان‌های سرداران و غواصان شهید استان گفت: این کار با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و سازمان سیما منظر شهرداری برای ساخت سازه‌ها و طراحی‌های جدید با حفظ ارزش‌های معنوی شهدا در حال پیگیری است.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها