فناوری اطلاعات

آغاز فروش ویژه سیم‌کارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با توجه به استقبال جوانان از طرح پیشین و اعلام نیازهای جدید، بار دیگر با هدف ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در مسیر حامیان خود، طرح «فروش ویژه سیم‌کارت دائمی جوانان با شماره‌های خاص» را در دستور کار خود قرار داد.

بر این اساس متقاضیان ۱۸ تا ۳۰ ساله خرید این سیم‌کارت‌ها که تاکنون سیم‌کارت دائمی جوانان نداشته‌اند، می‌توانند از امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت 1401، با مراجعه به آدرس shop.mci.ir نسبت به خرید خود اقدام کنند.

این سیم‌کارت های دائمی با شماره‌های خاص علاوه بر دارا بودن تخفیف ۵۰ درصدی و عرضه به قیمت ۸۰ هزار تومان، بسته‌های خوش آمد نیز دارند.

هدایای سیم‌کارت جوانان همراه اول

اینترنت ۱۰ گیگابایتی یک ماهه، ۲.۵ گیگابایت اینترنت ماهانه به مدت ۴ ماه، ۲۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و همچنین ۲۰ دقیقه مکالمه برون شبکه به مدت یک ماه نیز به عنوان بسته های خوش آمد این سیمکارت ها در نظر گرفته شده است.

متقاضیان علاوه بر فروشگاه آنلاین، می توانند با مراجعه به تمامی مراکز فروش و خدمات همراه اول نیز اقدام به خرید سیمکارت‌های دائمی جوانان با شماره های تصادفی کنند.

علاقه‌مندان به خرید این سیم‌کارت‌ها با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین همراه اول امکان خرید این سیم‌کارت‌ها را دارند. لازم به ذکر است که محدودیت سنی افراد برای خرید این سیم‌کارت‌ها لحاظ شده و افراد 18 تا 30 ساله امکان خرید سیم‌کارت جوانان همراه اول را دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا