ورزش

آغاز عملیات محوطه‌سازی خانه تکواندو زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی سپهری اظهار داشت: در حال حاضر به دلایل شرایط کرونایی که ورزش را با رکود مواجه کرده است بهترین فرصت برای انجام کارهای زیربنایی و تعمیر و تجهیز می باشد که  با پیگیری‌های صورت گرفته از اولین روزهای سال 1400 خورشیدی کار محوطه‌سازی خانه تکواندو آغاز گردیده است.

رئیس هیات تکواندو استان زنجان افزود: مواد در نظر گرفته شده برای این مهم کفپوش پیور می باشد که محوطه 1000 متری خانه تکواندو را پوشش خواهد داد.

سپهری در ادامه با اشاره به برآورده شدن آرزوی دیرینه خانه تکواندو مبنی بر جداسازی انشعاب‌های انرژی از قبیل برق، گاز وآب با مبلغی قریب به 1/600/000/000 ریال در سال گذشته، از برنامه‌های این هیات برای احداث مهمانسرا و سالن جلسات در ضلع شمالی محوطه و شمال‌شرقی خانه تکواندو در آینده خبر داد و گفت: در صدد هستیم همه ساله با تعریف پروژه‌های عمرانی مورد نیاز تکواندو استان بار به زمین مانده در این خصوص را به سر منزل مقصود برسانیم.

وی با بیان اینکه برای پارکینگ خودروهای مراجعین به خانه تکواندو نیز با رایزنیهای صورت پذیرفته ضلع شمال شرقی خانه تکواندو(محوطه ضلع شرقی سالن دومیدانی) پاکسازی و زیرسازی خواهد شد تا مزاحمتی از این جهت برای همسایگان بوجود نیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا