اقتصاد

آغاز عملیات ساخت 200 واحد مسکونی در شهرهای آببر و چورزق

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم گفت:عملیات ساخت 200 واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در دو شهر آببر و چورزق آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید غفور شفیعی به روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان طارم اشاره کرد و اظهار داشت: عملیات ساخت 200 واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در دو شهر آببر و چورزق آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ساخت این تعداد واحد مسکونی در سه فاز آغاز شده است،اظهار داشت: پروژه 96واحدی 27 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، پروژه 64واحدی 35 درصد و پروژه 40 واحدی هم 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طارم،با بیان اینکه برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر آببر (39 هکتار و 2.5 هکتار) زمین تامین شده و 2.5 هکتار هم در شهر چورزق پیش بینی شده است،تاکید کرد: واحدهای مسکونی ساخته شده در شهر چورزق در قالب خود مالکی بوده و تعداد 22  واحد مسکونی از آن هم احداث شده است.

شفیعی با بیان اینکه مشکلی در خصوص تامین زمین برای اجرای طرح نهضت مسکن در دو شهر آببر و چورزق وجود ندارد،گفت: اگر سایت سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن دوباره فعال شود متقاضی جدید برای طرح نهضت ملی مسکن در دو شهر آببر و چورزق وجود دارد.

وی در پایان بیان داشت: خوشبختانه 500 نفر متقاضی جدید واجد شرایط در طرح نهضت ملی مسکن در دو شهر آببر و چورزق وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا