اقتصاد

آغاز عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر

با سفر دکتر محسن افشارچی استاندار زنجان به شهرستان ابهر و با حضور جمعی از مسوولان ، عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب این شهر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در سفر یکروزه به شهرستان ابهر، طرح  تکمیل پروژه شبکه فاضلاب شهر ابهر را کلنگ زنی کرد.

به گفته معاون بهره داری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، قرار است در قالب این پروژه،  ۶۷ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر ابهر ایجاد شود.

سید مرتضی موسوی افزود: بر اساس برنامه ریزی ها و تعهد پیمانکار، اجرای این پروژه ظرف ۲ سال آینده پایان خواهد یافت و با اتمام آن همه خانوارهای شهر ابهر با جمعیت حدود ۱۰۵ هزار نفر، تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: شبکه فاضلاب شهر ابهر پیش از این  و در سال های گذشته به طول ۸۵ کیلومتر اجرا شده بود اما  به دلیل ناقص بودن شبکه، امکان بهره برداری کامل از آن میسر نبود.

احمد ذوالقدر، فرماندار شهرستان ابهر نیز ، تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر را از مطالبات و خواسته های مهم اهالی این شهر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همتی که در این حوزه به وجود آمده، شاهد بهره برداری از این پروژه، ظرف ۲ سال آینده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا