اجتماعی

آغاز طرح پایش پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت:(طرح پایش) پروژه های نهضت ملی مسکن در استان زنجان با هدف تسریع در روند اجرای پروژه ها آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی با بیان اینکه تولید مسکن از وظایف مهم دولتها است،اظهار داشت: در این میان اداره کل راه و شهرسازی استان بر تحقق این مهم مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد و از تمام ظرفیتها استفاده می کند.

وی با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به بررسی مشکلات و موانع بر سر راه پیشرفت پروژه های نهضت ملی مسکن بسیار جدی است، بیان داشت: در این راستا علاوه بر کنترل ها و نظارت های قبلی، (طرح پایش) پروژه های نهضت ملی مسکن از 21دی ماه با حضور اعضای کارگروه مسکن در محل کارگاه پروژه های m2 و m6 برگزار شد و براساس برنامه ریزی صورت گرفته هر هفته جلسه کارگروه در محل پروژه ها با محوریت بررسی مشکلات و تعیین برنامه زمان بندی تحویل پروژه ها به متقاضیان برگزار خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،هدف از اجرای این طرح را بررسی مشکلات و رفع پروژه های نهضت ملی مسکن اعلام کرد و بیان داشت: زمان بندی اتمام پروژه ها در کارگروه مشخص می شود و تمام این تلاش‌ها در این راستاست که متقاضیان بدانند راه و شهرسازی نسبت به زود خانه دار شدن آنها بسیار تاکید دارد و از تمام توان و ظرفیت خود استفاده می کند.

اسماعیلی تاکید کرد: در اولین جلسه آغاز اجرای این طرح مقرر شد شرکت جهاد نصر ظرف یک هفته آینده برنامه زمان بندی جهت اتمام پروژه 1296 واحدی کوی زنگان  را ارائه دهد.

وی افزود: مقرر شد پروژه 266واحدی m2 شرکت شن پل ،در سه بازه زمانی که در هر کدام به ترتیب پنج بلوک از پروژه به تعداد (120) واحد، سه بلوک به تعداد (72واحد)و مابقی نیز در فاز جداگانه تا اواخر سال آینده تحویل داده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،بیان داشت: همچنین مقرر شد پروژه( 540واحدی) m2  شرکت احرار،در سه مرحله با تعداد واحدهای 168 واحد،72واحد و 300واحد تا پایان سال آینده به متقاضیان تحویل داده شود.

اسماعیلی تاکید کرد: در خصوص پروژه ( 351واحدی) m2 شرکت تراز ایستا مهر نیز تحویل واحدها در سه بازه و در هر کدام 100واحد،  100  واحد و 151واحد تا پایان سال آینده به متقاضیان تحویل می شود.

وی افزود: این استان در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور پیشرو است و به تبع این اولین بودن نیز مشکلات را اول لمس و درک می کند، بنابراین می طلبد متقاضیان هم در اجرای این طرح عظیم با ما همکاری کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،تصریح کرد: حجم کار طرح نهضت ملی مسکن در استان بسیار عظیم است و اداره کل راه و شهرسازی برای روند سریع اجرای پروژه ها بازدید مستمر و و مرتب از پروژه ها را در برنامه کاری خود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا