اجتماعی

آزادی ۷۰ زندانی در پویش زنجان همدل به همت صدا و سیمای مرکز زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مدیر کل صداوسیمای استان زنجان با ابراز خرسندی و قدردانی از تلاش های همکاران مرکز در راستای پوشش شایسته پویش زنجان همدل گفت: تلاش شبانه روزی همکاران مرکز و شرکت و همکاری مردم مومن و نیکوکار استان زنجان در این امر خدا پسندانه نشان از حس نوعدوستی ، همدلی و وفاق هم استانی های عزیز دارد .

وی با تاکید براین مطلب که آسیب های اجتماعی در کمین خانواده زندانیان است افزود: مجازات زندان اگر چه به عنوان یک راهکار برای اصلاح، درمان، پیشگیری و رعایت عدالت در جامعه در مواجهه با قانون شکنان و مجرمان پذیرفته شده، اما آسیب‌ های ناشی از آن، خانواده زندانی را در ردیف قربانیان واقعی جرم قرار می دهد و زندانی شدن یک پدر یا مادر تبعات منفی زیادی در پی دارد.

لطیفی در خصوص اهداف اجرای پویش زنجان همدل اظهار داشت : تلاش داریم در کنار فرهنگ سازی این موضوع و بسط و نهادینه کردن آن در میان اقشار مختلف جامعه، قدمهای خیر و مثبتی برای رفع گوشه ای از مشکلات مردم برداریم .

وی در ادامه بر آمادگی صداوسیمای استان برای مشارکت در برگزاری اینگونه پویش ها و حرکتهای خیرخواهانه برای جلب مشارکت مردم و خیرین تأکید کرد .

رئیس کل دادگستری استان هم در این دیدار عملکرد صداوسیمای استان را در چند سال اخیر بسیار خوب و تأثیرگذار عنوان کرده و گفت : نوع تعامل و توجه صدا و سیما به خواسته ها و نیازهای جامعه و مردم بر اساس ضرورتها مطابق با سیاستهای نظام بوده و توفیقات خوبی را به دست آورده است.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی با تقدیر از عملکرد صداوسیمای استان در پوشش گسترده پویش زنجان همدل، نقش و ابتکار صداوسیما را در این موضوع بسیار ستودنی دانست .

وی با اشاره به اینکه استان زنجان در امر نیکوکاری در کشور رتبه نخست را دارد خاطر نشان کرد : این حرکت مردم زنجان در کشور مثال زدنی است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه مردم استان بیش از 67 میلیارد ریال به امر پویش زنجان همدل اهدا کردند، گفت : بواسطه این عمل خداپسندانه 70 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد به آغوش گرم خانواده خود بازگشته اندو با فرهنگ سازی خوب رسانه استانی موج کمک های آحاد مردم از اقشار مختلف همچنان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا