با ما همراه باشید

اجتماعی

آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد مالی به همت بسیج

آیین آزادسازی ۳۰ زندانی، به مناسبت هفته بسیج، همزمان با سراسر کشور و از طریق برنامه ویدئو کنفرانسی در محل سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد مالی به همت بسیج

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رییس کل دادگستری استان زنجان،در این مراسم با تقدیر از اقدامات بسیجیان در عرصه های مختلف از جمله آزادی زندانیان، با بیان اینکه بسیجی بودن یک افتخار است، اظهار داشت: اینکه امام در سال ۵۸ دستور تشکیل بسیج را صادر فرموده و بر تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی تاکید کردند، در زمانی بود که جمعیت کشور قریب به ۳۶ میلیون نفر بود که همه جمعیت کشور مد نظر امام راحل بود.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به اینکه امروز هر جا که نیاز به حضور بسیج است این نیرو حضور دارد، گفت: از بحث سیل و زلزله گرفته تا حوزه بهداشت و سلامت حضور بسیجیان را شاهد و ناظر هستیم.

رییس کل دادگستری استان زنجان، با تاکید بر نقش انکار ناپذیر بسیجیان در بحث مقابله با کرونا و امداد رسانی به اقشار مختلف در این ایام، اظهارداشت: با شیوع کرونا بسیج از جمله اولین هایی بود که در عرصه های مختلف مقابله با کرونا در حوزه بهداشت، سلامت، تهیه و پخش کمک معیشتی برای اقشار آسیب‌پذیر حاضر بود که همه از برکات بسیج است.

صادقی نیارکی با بیان اینکه بسیج بعد از حضور موفق در برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، با همت عالی و مشارکت در تامین بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان، برای آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد و دارای بدهی مالی، بار دیگر نقش مهم و موثر خود را اثبات می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه به شاکله بسیج احترام می گذاریم و عضویت در بسیج را افتخار می دانیم، تصریح کرد: اندیشه و تفکر بسیجی، باید در همه ابعاد جامعه و همه کارگزاران و حقوقدانان، جریان پیدا کند.

رییس کل دادگستری استان زنجان، گفت: اگر به سمت گسترش و ترویج تفکر بسیجی حرکت کردیم، به یقین به سمت مدینه فاضله حرکت می کنیم و مقصد نزدیک است.

گفتنی است در این مراسم ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد و نیازمند مالی، با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان با مشارکت سپاه ناحیه زنجان و خیران نیکوکار در استان زنجان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند که چهار نفر از این زندانیان بصورت نمادین در این مراسم حضور و با اهدای گل از سوی مسوولان، آزاد شدند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب

اجتماعی

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه با اجرای طرح تامین قیر رایگان از سوی دولت و مشارکت دهیاران تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه آسفالت معابر روستاهای این استان برداشته شده‌است، افزود: در سال جاری، 560 میلیارد ریال اعتبار از محل قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای استان اختصاص یافته است.

منتشر شده

در

توسط

اختصاص 560 میلیارد ریال اعتبار قیر رایگان برای آسفالت معابر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده از محل قیر رایگان، آسفالت معابر 100 روستای این استان در سال جاری با مشارکت دهیاری ها پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: اعتبارات قیر یارانه ای فرصت خوبی برای بهسازی محیط‌های معابر روستایی در راستای ارتقا بهداشت محیط عمومی، هدایت آب‌های سطحی، ارتقا کیفیت محیط زندگی، ایجاد نشاط و انگیزه برای تثبیت جمعیت در روستاها که خواستگاه تولید و احیای صنایع دستی و گردشگری روستاها است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان یادآور شد: سال گذشته از محل قیر رایگان ،80 روستای استان با اعتباری بیش از 360 میلیارد ریال آسفالت شد.

خواجه ای خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی در زمینه سهمیه قیر رایگان و آسفالت معابر روستایی نداریم و آماده هستیم به هر میزانی که دهیاران مشارکت کنند، تامین نماییم تا روستاها از این کمک بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه، باید با انجام برنامه ریزی های مناسب در جهت توسعه روستاها، فضای زندگی شایسته ای برای ساکنین روستاها فراهم نمود تا از این طریق روستاییان نیز فرصت زندگی و رشد و توسعه را داشته باشند، افزود: ساماندهی و اصلاح موجود، میزان و مکان گسترش آتی و نحوه استفاده از زمین برای عملکردهای مختلف در روستا سه محور اصلی در طرح هادی روستا به شمار می روند.

وی با تاکید بر اینکه، توسعه مناطق روستایی با ایجاد زیرساخت‌های لازم و زمینه های مناسب، از اهداف اصلی بنیاد مسکن است، گفت: باید هماهنگی و همکاری مناسبی میان دستگاه های اجرایی، نهادها و مردم برای توسعه و آبادانی روستاها وجود داشته باشد.

ادامه مطلب

برترین ها