اجتماعی

50 خیر خارج از کشور حامی ایتام کمیته امداد استان زنجان هستند

بر اساس آمار های موجود در شش ماهه نخست سالجاری بیش از 111میلیون تومان از طریق 50حامی خارج از کشور به حساب 287 فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان واریز شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان زنجان ،روح اله صالحی، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه رویکرد مهم کمیته امداد بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی و خیر خواهانه در حوزه خدمت رسانی به ولی نعمتان عزیز است، گفت: استفاده از ظرفیت خیرین خارج از کشور از برنامه های کمیته امداد استان زنجان در این بخش است.

وی با بیان اینکه فاصله ها ومرزهای جغرافیایی مانع توجه خیران ونیکوکاران به حمایت از فرزندان ایتام نگردیده است، ادامه داد: خیران وحامیان ایتام خارج از کشور با مشارکت در طرح اکرام فرزندان ایتام ومحسنین، حمایت مادی ومعنوی 287 فرزند ایتام تحت حمایت این نهاد را در استان زنجان متقبل شده اند . 

صالحی با اشاره به اینکه در قالب طرح اکرام ایتام 50نفر از حامیان ایرانی مقیم خارج از کشور حمایت مادی ومعنوی 287 نفر از فرزندان ایتام در استان زنجان را برعهده دارند افزود : در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 111 میلیون تومان از سوی حامیان ایرانی مقیم خارج از کشور به حساب فرزندان ایتام تحت حمایت استان واریز گردیده است. 

صالحی تصریح کرد: تعدادی از هموطنان کشورمان نیز به نیابت از خانواده خود که مقیم خارج از کشور هستند حمایت وسرپرستی فرزندان عزیز تحت حمایت این نهاد را بر عهده دارند. 

این مقام مسئول در ادامه از همکاری 26 هزار و 500 حامی در قالب طرح اکرام و محسنین با این نهاد خبر داد و افزود: این تعداد حامی نیکوکار حمایت مادی و معنوی قریب به چهار هزار و 500 فرزند عزیز ایتام و محسنین این نهاد را بر عهده دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از هموطنان وخیران برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت کرده و افزود: خیرین عزیز می توانند از طریق ارسال عدد 1 به سرشماره 3000333324 ویا مراجعه به سایت اینترنتی Ekram .emdad.ir حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام این نهاد را بر عهده داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا