با ما همراه باشید

اقتصاد

3 هزار و 565 مورد بازرسی از صنوف در شهرستان خدابنده

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خدابنده اعلام کرد: در سال گذشته 3 هزار و 565 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان خدابنده صورت گرفته است.

منتشر شده

در

3 هزار و 565 مورد بازرسی از صنوف در شهرستان خدابنده

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم اسماعیلی اظهار داشت: پیرو بازرسی های صورت گرفته 223 مورد پرونده تخلف به ارزش 5 میلیارد و 900 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

وی افزود: طی سال 300 مورد گزارش در ستاد خبری نیز واصل و پیگیری شده است.

این مقام مسئول با اشاره به تعداد بازرسان در این شهرستان عنوان کرد: در سال گذشته 35 بازرس افتخاری از بسیج اصناف ، اتحادیه ها و عامه مردم همکاری تنگاتنگی در راستای بازرسی از صنوف و به خصوص طرح نظارتی ایام پایان سال داشتند.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خدابنده در خصوص عملکرد اجرای طرح تشدید بازرسی در ایام پایان سال تصریح کرد: در این راستا از 15 بهمن ماه تا 15 فروردین ماه 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان صورت گرفته است.

وی یادآور شد:در قالب اجرای این طرح 50 مورد پرونده تخلف به ارزش بالغ بر 3 میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

اسماعیلی ادامه داد: بیشترین تخلفات صورت گرفته به ترتیب در بخش عدم صدور فاکتور ، احتکار ، عدم درج قیمت ، گرانفروشی و عدم رعایت ضوابط قیمت گذاری و فروش کالا می باشد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اقتصاد

جذب 400 نیروی جدید در ایران ترانسفو

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو گفت: گروه صنعتی ایران ترانسفو در راستای ایجاد خطوط جدید تولید و لحاظ روند تولید در سنوات آتی با عنایت به سیاست‌های توسعه‌ای وزارت نیرو در بخش تولید و انتقال شبکه برق کشور و نیز توسعه صادرات،اقدام به جذب 400 نفر از جوانان مستعد برای تحقق جهش انقلابی دیگری در تولید و لبیک به اوامر مدبرانه رهبری عزیز بعنوان فرمانده کل نظامی و اقتصادی کشور در این جهاد همه جانبه می‌کند.

منتشر شده

در

توسط

جذب 400 نیروی جدید در ایران ترانسفو

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بهزاد ظهیری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای جهش در تولید و ارتقای توان داخلی و قطع وابستگی به واردات اظهار داشت: سربازان گوش به فرمان معظم له در ایران ترانسفو در تلاش هستند با توسعه و بومی‌سازی دانش طراحی و تولید انواع ترانسفورماتور و رآکتور، ارادت به رهبری و ولایتمداری خود را بیش از پیش نشان دهند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو تصریح کرد: گروه صنعتی ایران ترانسفو در راستای ایجاد خطوط جدید تولید و لحاظ روند تولید در سنوات آتی با عنایت به سیاست‌های توسعه ای وزارت نیرو در بخش تولید و انتقال شبکه برق کشور و نیز توسعه صادرات، با موافقت هیئت مدیره شرکت، اقدام به جذب 400 نفر از جوانان مستعد برای تحقق جهش انقلابی دیگری در تولید و لبیک به اوامر مدبرانه رهبری عزیز به عنوان فرمانده کل نظامی و اقتصادی کشور در این جهاد همه جانبه می‌نماید.

وی افزود: شرایط و زمان دقیق استخدام متعاقبا اطلاع‌رسانی شده و آزمون استخدامی این نیروها، در یکی از دانشگاه های استان برگزار خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو، تحقق کلیه اهداف ترسیم شده این گروه صنعتی در سال‌جاری را نشانی دیگر از عزم و همت مجموعه ایران ترانسفو عنوان کرد.

گفتنی است، با جذب این نیروها، ایران ترانسفو طی دوسال و نیم گذشته حدود یک هزار و ۶۵۰ نفر از جوانان را بطور مستقیم برای تحقق برنامه تولید و تامین نیاز داخل و جهش برنامه صادراتی و نیز توسعه محصول و تجهیز خطوط تولید و خودکفایی صنعت برق کشور مشغول به کار کرده است.

وی اظهار داشت: تا پایان سال جاری اخبار ارزشمند و غرور آفرین از بالندگی و خودکفایی در تولید محصول و مواد مورد نیاز تولید به استحضار ملت عزیز ایران اسلامیمان خواهد رسید.

ادامه مطلب

اقتصاد

رشد 40 درصدی صادرات فرش دستباف زنجان

رئیس اداره فرش سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی هشت ماه امسال بیش از چهار میلیون و ۸۰ هزار دلار صادرات فرش دستباف از استان زنجان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد افزایش یافته است.

منتشر شده

در

توسط

رشد 40 درصدی صادرات فرش دستباف زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید محسن جعفری اظهار داشت: خوشبختانه طی سالجاری شاهد رشد صادرات فرش دستباف از استان هستیم و طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال جاری صادرات فرش دستباف از استان افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه زنجان بیش از ۶۰ هزار بافنده فرش دستباف دارد، گفت: در سال بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع فرش توسط قالی بافان استان بافته می شود.

جعفری تاکید کرد: بیش از ۴۳ درصد تولیدات فرش دستباف زنجان نیز شامل فرش پشمی درشت بافت است.

وی با بیان اینکه امیدواریم طی سال جاری با حمایت دولت از فرش بافان تولید صادرات فرش دستباف استان افزایش یابد، ابراز داشت: حمایت از تولیدکنندگان فرش دستباف باعث رونق این صنعت می‌شود.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان تصریح کرد: اگر در استان به بیمه قالی بافان توجه شود تولید و صادرات فرش دستباف هم افزایش پیدا خواهد کرد

ادامه مطلب

اقتصاد

بهره برداری از 9 پروژه آبی در استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: در حال حاضر پنج پروژه سدسازی، دو پروژه آبرسانی، یک پروژه شبکه آبیاری و یک پروژه انتقال آب کشاورزی در دست احداث بوده که برای تکمیل نیازمند 28 هزار و 798 میلیارد ریال اعتبار است.

منتشر شده

در

توسط

بهره برداری از 9 پروژه آبی در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اسماعیل افشاری ضمن ارائه گزارشی از تعداد پروژه‌های سدسازی تکمیل شده اظهار کرد: پروژه‌های سد تهم با هدف تامین بخشی از آب شرب شهر زنجان، سدگلابر با هدف تامین آب صنعت و کشاورزی منطقه، سد کینه‌ورس با هدف تامین آب شرب شهرهای ابهر و خرمدره و تامین آب کشاورزی و صنعت منطقه، سدمیرزاخانلوی 1 با هدف تامین آب کشاورزی منطقه، سد بلوک با هدف تامین آب کشاورزی منطقه، سدفیله‌خاصه با هدف تامین آب کشاورزی منطقه، تکمیل و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان کل حجم آب تخصیص یافته به سدهای مذکور در بخش شرب، کشاورزی و صنعت را به ترتیب، 21.4 میلیون مترمکعب، 16.6 میلیون مترمکعب و 5.5 میلیون مترمکعب عنوان کرد.

این مقام مسئول در مورد تعداد پروژه‌های سدسازی در دست اقدام نیز گفت: در حال حاضر 5 پروژه سدسازی، 2 پروژه آبرسانی، یک پروژه شبکه آبیاری و یک پروژه انتقال آب کشاورزی در دست احداث است.

افشاری میزان اعتبار موردنیاز برای تکمیل این پروژه‌ها را 28 هزار و 798 میلیارد ریال اعلام کرد و در تشریح اهمیت سدسازی گفت: اهمیت سدسازی در مرحله نخست، تامین آب از منابع آب سطحی و متنوع کردن محل برداشت‌ها از نظر پدافند غیرعامل و همچنین کاهش برداشت از منابع استراتژیک آب زیرزمینی است که در صورت جابجایی اصولی و مطالعات جامع که از طرف مشاوران ذی‌صلاح صورت می‌گیرد با حداقل آسیب‌های زیست محیطی می‌تواند مورد بهره‌برداری قرار گیرد

ادامه مطلب

برترین ها