اقتصاد

250 دستگاه انواع ماشین‌آلات در اداره کل راهداری زنجان مستقر هستند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت:در حال حاضر 250 دستگاه انواع ماشین‌آلات در اداره کل مستقر هستند که برای تحت پوشش قرار دادن تمامی نیازها، این رقم باید به 750 دستگاه برسد که طبیعتا نشدنی است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جعفر قزوینیان در خصوص تمهیدات زمستانی اندیشیده شده در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان و نحوه خدمات‌دهی به مردم اظهار داشت: خرید لاستیک، زنجیر چرخ، تامین سوخت ماشین‌آلات و سیستم گرمایشی راهدارخانه‌ها، برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی با دستگاه‌های امدادی از جمله پلیس راه، اورژانس، هلال احمر و هواشناسی از جمله اقداماتی است که برای استقبال از زمستان و خدمات دهی مطلوب با بیشترین راندمان پیگیری و انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان تاکید کرد که اولویت ما در بازگشایی جاده‌ها همانند سنوات گذشته طبق دستورالعمل و برنامه سازمان متبوع بوده و بر این اساس، به ترتیب جاده‌های شریانی و اصلی از جمله آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، راه‌های اصلی، راه‌های فرعی و روستایی طبق برنامه‌ریزی مشمول خدمات این دستگاه قرار می‌گیرند.

قزوینیان در خصوص تعداد تجهیزات و ماشین‌آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان و میزان نیازمندی‌ها هم گفت: در حال حاضر 250 دستگاه انواع ماشین‌آلات در اداره کل مستقر هستند که برای تحت پوشش قرار دادن تمامی نیازها، این رقم باید به 750 دستگاه برسد که طبیعتا نشدنی است. ما برای تامین بخشی از نیاز در حوزه ماشین‌آلات از ظرفیت بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد که هماهنگی‌های لازم نیز انجام شده و در صورت نیاز به ناوگان اداره کل اضافه می‌شوند. معتقدیم اگر برنامه‌‌ریزی مدونی وجود داشته باشد مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از مردم خواست تا پیش از راهی شدن به سفر در کنار بررسی خودرو به لحاظ فنی از وضعیت جاده‌ها اطلاعات کافی داشته و خودروی خود را مجهز به تجهیزات موردنیاز از جمله زنجیر چرخ کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا