اجتماعی

۳۰۰ کودک زنجانی در ماه عزای حسینی چشم انتظار یاری حامیان و خیرین

مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: در حال حاضر نزدیک به ۶۵۰ کودک "دارای حامی" تحت حمایت بهزیستی هستند که ۵۱۰ حامی بهزیستی را همراهی می کنند و ۳۰۰ کودک نیز چشم انتظار یاری حامیان و خیرین هستند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلمان حسینی ضمن اعلام آمادگی بهزیستی جهت جذب نذورات، هدایای نقدی و غیر نقدی خیرین اظهار داشت: نیکوکاران پایتخت شور و شعور حسینی که قصد یاری مددجویان بهزیستی و اهدای نذری به مراکز نگهداری افراد دارای معلولیت و خانواده های نیازمندان را دارند می توانند به مراکز بهزیستی مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۶۵۰ کودک “دارای حامی” تحت حمایت بهزیستی هستند که ۵۱۰ حامی بهزیستی را همراهی می کنند و ۳۰۰ کودک نیز چشم انتظار یاری حامیان و خیرین هستند.

حسینی گفت: خیرین می توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی به عنوان حامی کودک، حمایت و کمک مالی ماهانه کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی را از نظر تحصیلی و معیشتی به عهده بگیرند.

وی با اشاره به اینکه ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان فرصتی برای حمایت از مددجویان و نیازمندان است، یادآور شد: خیرین و نیکوکاران می توانند از طریق کد دستوری #۲۵۰۰۰*۶۶۵۵* و شماره کارت ۲۱۶۸-۷۱۷۸-۹۵۷۰-۶۳۶۷ و شماره‌حساب ۴۱۶۸۰۳۴۵۴۱۷۶۶۵۴۸ به جامعه هدف بهزیستی کمک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا