اجتماعی

۲۰ تیر آخرین مهلت دریافت آثار هنرمندان در جشنواره تئاتر طلوع

مدیرکل بهزیستی استان زنجان ازعلاقمندان به شرکت در جشنواره تئاتر افراد دارای معلولیت طلوع خواست تا ۲۰ تیرماه نسبت به تکمیل فرم ثبت نام جشنواره و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلمان حسینی با بیان اینکه مهلت دریافت نمایشنامه‌ها تا تاریخ ۲۰ تیر ماه خواهد بود، اظهار داشت: هر نمایشنامه‌ نویسی می‌تواند با حداکثر یک اثر، متقاضی حضور در این مسابقه باشد و تعداد ۱۰ نمایشنامه به عنوان آثار برگزیده و بدون در نظر گرفتن اولویت اعلام خواهد شد.

وی در خصوص دریافت آثار مورد پذیرش تصریح کرد: آثاری مورد پذیرش و ارزیابی قرار خواهند گرفت که با توجه به محورهای ارائه شده در فراخوان نوشته شده باشد و آثاری که از سوی هیات داوران برای چاپ مناسب تشخیص داده شوند، پس از طی مراحل لازم از سوی معاونت امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور به چاپ خواهد رسید.

حسینی با تاکید بر اینکه حداقل دو سوم بازیگران گروه های نمایشی می بایستی از افراد معلول تشکیل شده باشند. ، عنوان کرد: با توجه به محدودیت در پذیرش تعداد شرکت کنندگان، متون نمایشی که اشخاص بازی آن از حد نصاب بیشتر باشد پیش از ورود به مرحله بازخوانی حذف خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه تاریخ های اعلام شده در فراخوان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود، یادآور شد: علاقمندان برای تکمیل فرم شرکت در جشنواره می توانند به آدرس http://zanjan.behzisti.ir مراجعه نموده و آثار خود را به پست الکترونیک jashnvareh.toloo@znj.behzisti.gov.ir ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا