اقتصاد

یکصد میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی خدابنده اختصاص یافت

 به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در سفر به زنجان و در جریان بازدید از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در حال احداث خدابنده اظهار داشت: تکمیل پروژه بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی خدابنده بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد که با توجه به پایان سفت کاری آن با پیگیری های دکتر افشارچی استاندار زنجان و سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در سال جاری به آن اختصاص یافت.

علی نیکزاد افزود: ۱۵میلیارد تومان از این اعتبار از اوراق و ۸۵ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات ارزش افزوده (ماده ۳۷ ) است.

وی با اشاره به ابتکار خوب شورا و شهرداری قیدار با حمایت استاندار زنجان مبنی بر محل دیگر تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه تصریح کرد: قرار است ارزش افزوده بازگشایی معبر از محدوده بیمارستان قدیمی به پروژه بیمارستان جدید اختصاص پیدا کند که تصمیم بسیار خوبی است.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر این منابع، تلاش می کنیم سال آینده با تقویت ردیف این پروژه، در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این طرح باشیم.

گفتنی است بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی حضرت رسول اکرم (ص) در پنج طبقه و ۲۰ هزار مترمربع زیربنا نزدیک ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا