اجتماعی

گذر گردشگری اشراق زنجان افتتاح شد

گذر اشراق شهر زنجان همزمان با شب ولادت امام رضا (ع)به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، اسماعیل موسوی، معاون هماهنگی امور اجرایی مناطق چهارگانه در آیین آغاز بهره‌برداری از گذر گردشگری اشراق با بیان اینکه این پروژه ایده شخصی شهردار زنجان بود، اظهار کرد: پروژه اجرا شده، در نوع خود بهترین به لحاظ کمیت و کیفیت محسوب می‌شود چرا که در بازدید‌های انجام شده از دیگر پروژه‌ها، به این فرم در اجرا رسید.

معاون هماهنگی امور اجرایی مناطق چهارگانه شهرداری زنجان با بیان اینکه گذر گردشگری اشراق دومین پروژه از این نوع پروژه‌ها بعد از گذر ملت است، افزود: چهار پروژه از این نوع برای شهر تعریف شده است.

وی عنوان پروژه را گذر گردشگری اشراق اعلام و تصریح کرد: مردم زنجان به دلیل سرمای زمستان آن، خیلی رغبتی برای مراجعه به فضاهای گردشگری ندارند از این رو پروژه به مانند گذر ملت طوری طراحی شد که بتوان از وسائط گرمایشی استفاده و فضا در طول سال قابل بهره‌برداری برای مردم باشد.

اسماعیلی با تاکید بر استفاده از فضای بلااستفاده در این منطقه از شهر برای احداث گذر گردشگری اشراق گفت: این پروژه با تخصیص اعتبار حدود 12 میلیارد تومانی توسط شورای اسلامی شهر و در طول 6 ماه عملیاتی شده است.

معاون هماهنگی امور اجرایی مناطق چهارگانه شهرداری زنجان پراکندگی فضاهای گردشگری در شهر زنجان را از اولویت‌های مدیریت شهری اعلام کرد و گفت: نمونه‌های دیگری از این نوع گذر در سطح شهر با عنوان آرامش و … در دست اجرا است.

وی تاکید کرد: همه اقدامات و برنامه‌ها برای ارتقای سطح خدمات در شهر زنجان، هم شان و در حد لیاقت مردم آن طراحی و اجرا می‌شود.

اسماعیلی تاکید کرد: این پروژه با همکاری بین بخشی در شهرداری زنجان عملیاتی شده است.

گذر گردشگری اشراق زنجان افتتاح شد
گذر گردشگری اشراق زنجان افتتاح شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا