حوادث

کلاهبرداري با چک هاي فاقد اصالت

رئيس پليس آگاهی استان از دستگيري3 نفرکه با چک هاي جعلي و بي هويت اقدام به کلاهبرداري به ارزش 6 ميليارد ريال کرده بودند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ کارآگاه محمد علي آدينه لو با اعلام جزئيات اين خبر اظهار داشت: در پي اعلام شکايت چند نفر از هموطنان زنجاني ، مبني بر اينکه افرادي با استفاده از چک هاي جعلي و فاقد اصالت اقدام به خريد لوازم خانگي کرده است، بلافاصله موضوع با جديت در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.

وي با اشاره به اينکه کارآگاهان پليس آگاهي استان با همکاري شاکيان پرونده موفق شدند 6 نفر را شناسايي کنند، افزود: اين افراد با تلاش بي وقفه و مستمر پليس و همچنين سرعت عمل کارآگاهان در يک عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير و به مقر انتظامي منتقل شدند.

سرهنگ آدينه لو با بيان اينکه در بررسي هاي انجام شده پيرامون اين پرونده مشخص شد که اين افراد تا کنون 6 ميليارد ريال از شاکيان پرونده کلاهبرداري کرده اند، تصريح کرد: با توجه به وجود پرونده هاي متعدد اين افراد در مراجع قضائي، متهمان در نهايت با صدور قرار مناسب راهي زندان شدند.

رئيس پليس آگاهي در پايان از شهروندان خواست تا به هشدار ها و توصيه هاي پليس در رابطه با پيشگيري از وقوع کلاهبرداري توجه کرده و در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طريق پل ارتباطي 110 به پليس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا