اجتماعی

پیش بینی ۵۸۵پایگاه برای گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن مظفری در آیین افتتاحیه فعالیت های تابستانی همزمان با سراسر کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با اشاره به اینکه در سال‌جاری در کل کشور ۳۰هزار پایگاه برای ۲میلیون و ۸۰۰هزار دانش‌آموز دایر می‌شود، بیان کرد: این طرح با شعار هر دانش‌آموز یک مهارت و هر خانه یک پایگاه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان برای تابستان امسال ۵۸۵پایگاه برای گذراندن اوقات فراغت پیش‌بینی شده است، بیان کرد: حضور بیش از 76 هزار دانش‌آموز در این پایگاه‌ها پیش‌بینی شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش زنجان عنوان کرد: محور‌های پنج گانه مهارتی شامل هویتی بصیرتی، اشتغالزایی، فنی‌و‌حرفه‌ای، فرهنگی و هنری در کلاس‌های تابستانی مورد توجه و تاکید است.

مظفری ابراز امیدواری کرد که مجموع این فعالیت ها و برنامه ها بتواند در ایام شیوع کرونا، اوقات فراغتی غنی و سرشار از نشاط را برای دانش آموزان سراسر کشور به ارمغان آورد .

وی در پایان گفت: از مسئولان وزارت آموزش و پرورش و مسئولان استانی از جمله نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان به جهت حمایت ها و مساعدت هایی که در این زمینه داشته اند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا