اجتماعی

پیشرفت 94 درصدی عملیات اجرائی بخش سوختگی بیمارستان آیت الله موسوی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بازدید از بخش سوانح سوختگی مرکز آموزشی درمانی آیت الله موسوی از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی این بخش قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن بختیاری به همراه دکتر مجید صادقی معاون توسعه، دکتر وحید خسروشاهی معاون درمان و سایر مسئولان دانشگاه علوم پزشکی زنجان، از ساختمان سوختگی مرکز آموزشی درمانی آیت الله موسوی بازدید کرد.

بخش سوختگی بیمارستان آیت الله موسوی به صورت الحاقی در ضلع شرقی این مرکز احداث شده است. فاز مطالعاتی این پروژه از سال 1388 کلید خورده و در سال 1390عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

زیربنای این پروژه در 4طبقه در مساحتی حدود 6300مترمربع با ظرفیت 42 تخت بیمارستانی در حال احداث است.

این پروژه دارای بخش‌های اعمال جراحی سوختگی، مراقبتهای ویژه سوختگی، بخش BICU، اورژانس سوختگی، بخش بستری سوختگی، اتاقهای هوارسان و فضاهای ارتباطی می‌باشد.

این پروژه در قرار داد اخیر با هزینه کردی بالغ بر سی و چهار میلیارد و 174 میلیون تومان هم اکنون پیشرفت فیزیکی 94درصدی داشته است.

همچنین بناست این بخش بعد از طی مراحل احداث با 28تخت در بخش‌های بستری، 8تخت در بخش ICU و 6تخت در بخش بستری سرپایی تجهیز شود.

گفتنی است با راه اندازی بخش سوختگی بیمارستان آیت الله موسوی سطح خدمات رسانی این مرکز به صورت قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا