اقتصاد

پروانه فعالیت انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی استان زنجان صادر شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند اظهار داشت: براساس دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت تشکل‌های حرفه‌ای صنعت گردشگری و به‌ منظور سامان‌دهی و نظام‌مند شدن فعالیت این واحدها، پروانه فعالیت انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی استان زنجان صادر شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان افزود: اعضای این انجمن شامل سه نفر هیئت مدیره و بازرس است، که از طریق انتخابات میان مدیران واحدها انتخاب شده اند.

ارجمند تصریح کرد: با اخذ گواهینامه فعالیت و پروانه بهره‌برداری، این انجمن حرفه‌ای می‌تواند در حوزه‌هایی همچون نظارت بر فعالیت واحدهای زیرمجموعه، رسیدگی به شکایت‌ها، مشارکت در طرح‌های گردشگری و حضور در جلسات و کارگروه‌ها قوی‌تر عمل کند.

وی یادآور شد: با توجه به ساز و کار دولت مبنی بر کوچک‌سازی دولت و واگذاری امور به بخش خصوصی، این انجمن‌های حرفه‌ای می‌توانند یک همراه خوب برای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باشند و در انجام بخشی از مسوولیت‌ها و اجرای برخی فعالیت‌ها به ما کمک کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان در خاتمه عنوان کرد: پیرو صدور پروانه فعالیت انجمن حرفه‌ای واحدهای پذیرایی، رسول غلامحسینی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و بهروز کاوندی، غلامرضا نقدی به عنوان اعضای هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا