اقتصاد

پرش زنجان به سمت توسعه با پروژه کمربندی شمالی شهر زنجان

استاندار زنجان، پروژه کمربندی شمالی شهر زنجان را ابزاری برای پرش زنجان به سمت ترقی و توسعه اعلام کرد و گفت: این پروژه دسترسی ساکنین در واحدهای مسکونی را راحت تر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در آئین کلنگ زنی قطعه ۵ بلوار شمالی زنجان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان زنجان برگزار شد، شروع پروژه کمربندی شمالی شهر زنجان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان را مطلوب اعلام کرد و اظهار داشت: این اداره در اجرای این طرح تلاش لازم را خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مساکن نهضت ملی مسکن در این پروژه وجود دارد، بیان داشت: شروع این پروژه ابزاری برای زیست پذیرتر کردن مجموعه واحدهای مسکونی بوده و این بسیار مهم است.

استاندار زنجان گفت: این پروژه دسترسی ساکنین در واحدهای مسکونی را بهتر می‌کند چرا که در کاهش ترافیک مؤثر بوده و ترافیک را به سمت جاده تهم هدایت می‌کند.

افشارچی با بیان اینکه این پروژه با اعتبارات مولد سازی رو به جلو خواهد رفت، افزود: همزمان با قطعات «۵ و ۶» کار در قطعات دیگر آغاز خواهد شد و از دانشگاه زنجان تا جاده تهم مسیر ایجاد می‌شود و در قطعه «۳ و ۴» هم مشکلی نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: امیدواریم قطعات« یک و دو» این پروژه با همکاری و همراهی مردم شروع شود.

استاندار زنجان افزود: پروژه کمربندی شمالی شهر زنجان ابزاری برای پرش زنجان به سمت ترقی و توسعه است و از این لحاظ برای استان بسیار اهمیت دارد.

افشارچی این پروژه را از پروژه‌های مهم استان و شهر زنجان اعلام کرد و یاد آورشد: امیدواریم با تلاش راه و شهرسازی سرعت کار بیشتر شود و در اسرع وقت شاهد افتتاح این قطعه و قطعات دیگر این پروژه خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا