علمی

پذیرش 7 مقاله آبفا استان زنجان در کنفرانس ملی GIS

در هفتمین کنفرانس ملی GIS صنعت آب و برق کشور که در محل دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شد، 7 مقاله از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان پذیرش شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان ،در این همایش از میان مقاله های ارسالی از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به دبیرخانه این همایش، یک مقاله نیز مورد پذیرش داوران برای ارائه شفاهی قرار گرفت.

گفتنی است: مقالات “ارائه الگوی به کارگیری مدیریت دانش در پیاده سازی پروژه سیستم اطلاعات مکانی GISدر شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، “یکپارچگی نقشه های GIS تاسیسات آب و فاضلاب برای مدیریت دارائی های فیزیکی”، “نقش GIS در بهبود مطلوبیت کلر سنجی شبکه توزیع آب شرب” از جمله مقالاتی بود که از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این کنفرانس مورد پذیرش داوران برای چاپ پوستری قرار گرفتند.

ازدیگر مقالات پذیرش شده در این کنفرانس که توسط شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ارائه شده بود مس توان به ” استفاده از GIS در طراحی شبکه توزیع آب”، “بررسی الگوی تعریف مصرف در شبکه توزیع آب با استفاده از GIS” و ” تهیه نقشه مشترکین با روش های کم هزینه در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان” اشاره کرد.

مقالات پذیرش شده شرکت آبفا استان زنجان در بخش شفاهی نیز با عناوین ” تحلیل فضایی پتانسیل صرفه جویی در مصرف آب شرب خانگی در مناطق مختلف استان زنجان” و “تهیه نقشه مشترکین با روش های کم هزینه در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان” بودند.

در این همایش که 260 مقاله در بخش آب و فاضلاب از اقصی نقاط کشور ارسال شده بود، در مجموع 9 مقاله از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ارائه گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا