با ما همراه باشید

اجتماعی

هیچ دستگاهی به اندازه بهداشت و درمان با مردم به صورت مستقیم درگیر نیست

استاندار زنجان با بیان اینکه یادمان نرود هیچ دستگاهی به اندازه بهداشت و درمان با مردم به صورت مستقیم درگیر نیست و این مسئولیت‌ها را دو چندان می‌کند گفت: مسئله دیگر که آن را خاص‌تر می‌­کند این است که مراجعین مراکز درمانی اکثراً مستأصل هستند و به خاطر گرفتاری‌ و دردی که دارند به شما مراجعه می‌کنند و لذا، ما نباید به درد آنها، کوتاهی در رسیدگی را هم اضافه کنیم و باید با سرویس‌دهی­ خوب، در جهت توسعه بهداشت و درمان حرکت کنیم.

منتشر شده

در

هیچ دستگاهی به اندازه بهداشت و درمان با مردم به صورت مستقیم درگیر نیست

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان که در مرکز همایش­های بین المللی روزبه برگزار شد، با اشاره به دوره سخت کرونا اظهار داشت: دو سال سخت کرونا حتما قابل حساب در درگاه خداوند متعال است.

وی با تبریک به دکتر حسن بختیاری در مسئولیت سنگین ریاست دانشگاه علوم پزشکی زنجان افزود: دو نکته را خدمت دکتر بختیاری متذکر می­شوم اول اینکه یک هدف‌گذاری برای فعالیت­های خودتان داشته باشید و یک ارزیابی، آن هم ترجیحاً به لحاظ کمی، نمودی از آخرین وضعیت بهداشت و درمان استان باشد.

استاندار زنجان با بیان اینکه بیشتر از سیستم درمانی بیمارستانی، سیستم بهداشت و درمان داخل شهر و استان نیاز به ارتقاء و بازنگری دارد تصریح کرد: برخی اوقات مجبور هستیم برای ادامه درمان بیماری، با وجود اینکه امکانات مورد نظر در زنجان هست، به تهران برویم و لذا باید سعی کنیم در کل استان، هدف‌گذاری کمی برای همه کارهایمان داشته باشیم که درحال تدوین این هدف‌گذاری هستیم.

وی با تاکید براینکه در حوزه بهداشت و درمان این هدف باید قطعاً انجام شود و توجه به این نکته بسیار مهم است ادامه داد: ما در استان حرکت حضرتعالی را رصد می­کنیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم که به اهداف خود برسید.

افشارچی با بیان اینکه یادمان نرود هیچ دستگاهی به اندازه بهداشت و درمان با مردم به صورت مستقیم درگیر نیست و این مسئولیت‌ها را دو چندان می‌کند گفت: مسئله دیگر که آن را خاص‌تر می‌­کند این است که مراجعین مراکز درمانی اکثراً مستأصل هستند و به خاطر گرفتاری‌ و دردی که دارند به شما مراجعه می‌کنند و لذا، ما نباید به درد آنها، کوتاهی در رسیدگی را هم اضافه کنیم و باید با سرویس‌دهی­ خوب، در جهت توسعه بهداشت و درمان حرکت کنیم.

استاندار زنجان یادآور شد: نکته دوم این است در مجموعه­ای که به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های دولتی چه به لحاظ تعداد کارکنان، چه بودجه و چه به لحاظ گستردگی سرویس، مدیریت خواهید کرد، داشتن سعه صدر نکته خیلی مهمی است.

مقام عالی استان  اظهار داشت: نکته خیلی مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که ما به اندازه کافی از رفتن حیدری­ها و آمدن نعمتی­ها و برعکس در جمهوری اسلامی ضربه دیدیم. خواهش می­کنم برای یک بار هم شده در استان خودمان کاری انجام دهیم که این اتفاق نیفتد.

وی با تاکید براینکه باید یک شاخص را مد نظر قرار دهیم ادامه داد: آرامش ما زمانی حاصل خواهد شد که وقتی کاری می­کنیم، تصمیمی می‌گیریم و کسی را جابجا می‌کنیم، حواس‌مان باشد که ظلم به کسی نشود و قطعاً به این صورت خواهد بود و امیدوارم در این مسیر حرکت کنیم.

استاندار زنجان اظهار امیدواری کرد: با توکل بر خدا، با انرژی مضاعف، مشاوره با تمامی دانشمندانی که در اینجا حضور دارند و با بهره‌گیری از تمام انرژی مجموعه در چند سال آینده، حرکتی را رقم بزنیم که نسبت به گذشته سرعت‌مان را بیشتر کنیم.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از برگزاری فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی به میزبانی استان زنجان خبر داد؛

منتشر شده

در

توسط

فراخوان مسابقه آزاد مهارت ملیله سازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد رضا انصاری اظهار داشت: با عنایت به جایگاه و اهمیت مسابقات آزاد مهارت و تاکیدات ریاست محترم سازمان مبنی بر ارج نهادن هرچه بیشتر به این مسابقات، با در نظر گرفتن ارزش والای مهارت و آموزش‌های مهارتی در میان جامعه در شناسایی استعدادهای برتر و معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان در بخش صنعت می باشد.

وی با توجه به این‌که استان زنجان به عنوان شهر جهانی ملیله از سوی یونسکو معرفی گردیده و یکی از قطب‌های تولید ملیله در کشور شناخته می‌شود،تصریح کرد: اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با هماهنگی دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت سازمان متبوع به منظور شناسایی نخبگان مهارتی و هدایت آن‌ها به سوی اشتغال و بازار تولید با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استانداری زنجان، شورای اسلامی و شهرداری زنجان، اتاق تعاون، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، شرکت فرتاک و صدای و سیمای مرکز زنجان در نظر دارد اولین مسابقات مهارت آزاد در رشته ملیله سازی را در سطح کشوری با هدف شناسایی استاد کاران و نخبگان ملیله سازی برگزار نماید.

 ثبت نام مسابقات از تاریخ 1400/11/04 الی 1400/11/12 از طریق سایت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به آدرس www.zntvto.ir/olympiad خواهد بود.

نحوه برگزاری و شرح فنی مسابقات و لیست ابزار همراه در سایت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به آدرسwww.zntvto.ir   بارگزاری گردیده است

مسابقات ملیله سازی به صورت حضوری و آزمون عملی پروژه در روز پنج‌شنبه تاریخ 1400/11/28 در مدت زمان 8 ساعته برگزار خواهد شد.

 مراسم اختتامیه و تجلیل از نخبگان مهارتی رشته ملیله سازی روز جمعه تاریخ 400/11/29 با حضور مسؤولین محترم استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

 به نفرات برتر در رتبه های اول تا سوم مرحله کشوری جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

لازم به ذکر است جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای علی ملکی مسئول امور مسابقات استان با شماره های 02433036325 و 09123423698 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلب

اجتماعی

سامانه بارشی از فردا شب وارد زنجان می شود

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از فردا شب سامانه جدید بارشی با بارش‌های پراکنده در استان فعالیت خواهد کرد گفت: در حال حاضر آسمان صاف و وضعیت جوی استان پایدار است که گاهی با وزش باد همراه خواهد شد.

منتشر شده

در

توسط

سامانه بارشی از فردا شب وارد زنجان می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلطانی اظهار داشت: روز پنج شنبه وزش باد نسبتا شدید را همراه با بارش پراکنده برف خواهیم داشت که در گردنه‌های استان احتمال کولاک برف نیز خواهد بود.

وی با اعلام اینکه این سامانه بارشی از روز جمعه استان را ترک می‌کند و شرایط پایدار می‌شود گفت: دمای هوا نیز طی دو روز آینده افزایش نسبی خواهد داشت و پیش بینی می‌شود این افزایش ۶ تا ۸ درجه باشد.

کارشناس هواشناسی استان با اشاره به اینکه هوا از روز جمعه مجددا سرد خواهد شد افزود: در شبانه روز گذشته زنجان با دمای ۱۲ درجه زیر صفر دومین مرکز سرد کشور و خیرآباد با دمای ۲۱ درجه زیر صفر دومین ایستگاه سرد کشور بود.

در همین مدت چورزق با دمای ۱۳ درجه بالای صفر گرمترین ایستگاه هواشناسی استان بوده است.
دمای فعلی زنجان هم ۱۱ درجه زیر صفر است که نسبت به دیروز یک درجه کاهش دارد.

ادامه مطلب

اجتماعی

15 هزار قرص نان رایگان در استان زنجان توزیع شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: توزیع رایگان 15 هزار قرص نان در سطح شهر و روستاهای صعب العبور استان انجام شد.

منتشر شده

در

توسط

15 هزار قرص نان رایگان در استان زنجان توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی‌الله زمانی، اظهار داشت: با توجه به بارندگی برف در روزهای اخیر و یخبندان و نیز عدم امکان تردد در مسیرهای شهری و همچنین جاده‌های مواصلاتی شهر به روستا، این اداره کل در راستای رفاه حال هم استانی‌های عزیز و دسترسی سریع به نان توزیع رایگان 15 هزار قرص نان از طریق اصناف منتخب و روستاهای تابعه استان اقدام کرده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تصریح کرد: با تمهیدات به عمل آمده و هماهنگی‌های صورت گرفته با اتحادیه نانوایان و اتحادیه خواربارفروشان این مقدار قرص نان در سطح شهر زنجان بین 14 واحد منتخب از قبیل خوار و بار فروش و فروشگاه‌های مواد غذایی و همچنین در روستای های صعب العبور توزیع شد.

وی در پایان وی تاکید کرد: هیچگونه مشکلی در تامین زنجیره غذایی نان در استان نبوده و این اداره کل نسبت به پیگیری اموارات محوله بصورت شبانه‌روزی در راستای ارائه خدمات به هم استانی‌های عزیز در حال انجام وظیفه است.

ادامه مطلب

برترین ها