اجتماعی

همایش ملی جوانی جمعیت، آغاز یک جریان‌سازی فرهنگی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، اجرای همایش ملی جوانی جمعیت را آغاز یک جریان‌سازی فرهنگی در حوزه جمعیت توصیف کرد و گفت: برگزاری هرچه بهتر این همایش، نیازمند همکاری ویژه دستگاه‌های برون‌بخشی است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن بختیاری در جلسه هماهنگی برگزاری همایش ملی جوانی جمعیت اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، تلاش برای افزایش نسل و جوان شدن نیروی انسانی و حمایت از خانواده، یکی از مهم‌ترین فرایض مسئولان است.

وی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب بر اهمیت فرهنگ‌سازی عمومی در حوزه جوانی جمعیت در کنار تدابیر قانونی، خاطرنشان کرد: در همین راستا، دانشگاه علوم پزشکی زنجان به موازات اقدامات بهداشتی و درمانی در حوزه جمعیت و باروری که جزو وظایف ذاتی این مجموعه است، اقدام به برگزاری همایش ملی جوانی جمعیت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان هدف از برگزاری این همایش را فرهنگ‌سازی عمومی و تغییر رویکردها و دیدگاه‌ها نسبت به حوزه جمعیت عنوان کرد و افزود: از آنجایی که تهیه محتوا و پیام در موضوع جوانی جمعیت نیازمند دقت، ظرافت و هوشیاری ویژه می‌باشد، یک دوره‌ کارگاه تولید پوستر و تبلیغات شهری در کنار برگزاری همایش ملی جوانی جمعیت، طراحی شده است تا آثار فاخر مرتبط با این موضوع جمع‌آوری شده و جهت تبلیغات و فضاسازی شهری در سطح کشور، مورد استفاده قرار گیرد.

وی به برشماری انتظاراتی که از دستگاه‌های برون‌بخشی در راستای برگزاری هرچه بهتر همایش ملی جوانی جمعیت وجود دارد، پرداخت و افزود: باید از همه‌ی پتانسیل‌ها و امکانات تبلیغاتی سطح استان در این راستا بهره گرفته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا