اقتصاد

هلال احمر زنجان به بیش از 840 نفر امدادرسانی کرد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سه ماهه نخست سالجاری نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر این استان به بیش از 843 نفر در 210 حوادث جاده‌ای، کوهستان و دیگر سوانح امداد رسانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت بیان شده 210حادثه در استان زنجان اتفاق افتاده که در این حوادث یکهزار و 786 نفر حادثه دیدند.

وی تاکید کرد: این حوادث یکهزار و 756 نفر آسیب دیده و 386 نفر مصدوم بر جا گذاشت و تیم های امدادی هلال احمر 47 نفر را اسکان اضطراری دادند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این حوادث تیم های عملیانی 21 نفر را جهت مداوا به مراکز درمانی استان منتقل و هفت نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

موسوی، تعداد فوتی های ناشی از حوادث را 30 نفر بیان کرد و افزود: این تعداد در صحنه حادثه جان خود را از دست داده اند.

وی خاطرنشان کرد: در این امدادرسانی ها 372 تیم عملیاتی با یکهزار و 22 نفر نجاتگر خدمات امدادی را به صورت شبانه روزی برای حادثه دیدگان ارائه کرده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان 210 سانحه در سطح استان 197 دستگاه آمبولانس و 165 دستگاه خودروی نجات و 12 خودروی کمک دار بکارگیری شد.

موسوی یادآوری کرد: پایگاه های هلال احمر در سطح جاده های این استان فعال هستند و خدمات امدادی شبانه روزی ارائه می دهند

وی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا