اقتصاد

هفدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت:هفدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته شنای آقایان و پازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان تامین اجتماعی در رشته شنای بانوان به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان در تاریخهای 4 تا 6 و 11 تا 13 آبان ماه در زنجان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،نیک سیرت با بیان اینکه، توجه به شنا ، تیر اندازی و اسب سواری در احادیثی از پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) آمده است به ذکر حدیثی از پیامبر (ص) پرداخت و اظهار داشت : بهترین سرگرمی مومن شنا است .

غفوری مدیر کل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی به ضرورت توجه به رفاه و نشاط کارکنان سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در جهت ارتقای سلامت کارکنان از لحاظ شغلی و روانی باید توجه بیشتری شود.

کریمی نیا رئیس اداره تربیت بدنی سلامت و مدیریت رفاهی سازمان تامین اجتماعی با یادآوری اینکه در هفدهمین المپیاد ورزشی شنا در رده آقایان 24 تیم و92 نفر و در رده بانوان 20 تیم و 80 نفر به رقابت می پردازند افزود: مدیران ارشد سازمان نگاه ویژه ای به نیروی انسانی دارند و بحث سلامت روان مساله ای جدی است و ارزیابی ارگونومیک و تغذیه و رفاه کارکنان در اولویت سازمان قرار دارد و دستورالعمل اوقات فراغت فرزندان همکاران مد نظر قرار گرفته امیدواریم احداث اتاقهای ورزشی در مراکز تابعه از 25 درصد در پایان سال به 75 درصد برسد.

گفتنی است اجرای زنده سرود ملی توسط گروه موسیقی – رژه اسکیت سواران – اجرای موسیقی سنتی عاشقی -پخش کلیپ معرفی استان و فعالیت های واحد های تابعه مدیریت درمان استان – و تقدیر از نفرات برتر انفرادی در هر رده سنی و گروههای تیمی برتر و اهدای کاپ اخلاق از دیگر برنامه های المپیاد ورزشی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا