اجتماعی

هدف همه مسئولان در مسئولیت های مختلف پیگیری امورات مردم و خدمت به آنهاست

مدیر کل آموزش و پرورش زنجان با اشاره به اینکه هدف همه مسئولان در مسئولیت های مختلف پیگیری امورات مردم و خدمت به آنهاست، گفت: امیدواریم با تعاملات مشترک با شهرداری این موضوع بیش از پیش محقق شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی اسماعیلی در مراسم انعقاد تفاهم نامه با شهرداری زنجان ضمن قدردانی از اقدامات شهرداری در قبال اموزش و پرورش و مدارس اظهار کرد: از مدت‌ها پیش برگزاری یک نشست مشترک با شهرداری و بررسی فاکتورهای همکاری احساس می شد که خوشبختانه این موضوع محقق شد.

وی با اشاره به اینکه هدف همه مسئولان در مسئولیت های مختلف پیگیری امورات مردم و خدمت به آنهاست، افزود: امیدواریم با تعاملات مشترک با شهرداری این موضوع بیش از پیش محقق شود.

اسماعیلی با اشاره به مشترکات و مشابهات آموزش و پرورش و شهرداری زنجان بیان کرد: به ویژه در حوزه ساخت و ساز مدارس این همکاری مورد تاکید است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به گستردگی امورات مربوط به آموزش و پرورش و برخی از محدودیت های این ارگان گفت: قطعا اگر تعامل و هماهنگی سازنده بین شهرداری و آموزش و پرورش حاکم باشد بسیاری از مسائل حل خواهد شد.

وی با درخواست از شهرداری برای تسهیل در امور آموزش و پرورش استان افزود: همین همکاری و تسهیل گیری زمینه خوبی در تربیت و رشد دانش آموزان فراهم خواهد ساخت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا