اجتماعی

نصب یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 در سلیوی غدیر زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 به منظور جلوگیری از قطعی برق و پشتیبانی و تامین برق اضطراری در سلیوی غدیر زنجان نصب و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی اله زمانی با اشاره به نصب دستگاه دیزل ژنراتور اظهار داشت: دیزل مزبور را با اعتباری معادل 20 میلیارد ریال خریداری و جهت جلوگیری از بروز تنش‌های ناشی از قطعی احتمالی برق آن تاسیسات، راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه زنجان جزء 5 استان اول کشور بوده که نسبت به نصب این دستگاه اقدام کرده است، گفت: دستگاه دیزل ژنراتور با توان KVA 350 در راستای تمهیدات لازم در مواقع اضطرار و پدافند غیرعامل در سیلوی غدیر زنجان تجهیز شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اظهار داشت: از مزایای ژنراتور نصب شده می‌توان به قابلیت ارتباط موازی با یکدیگر و برق شهر اشاره کرد که در صورت نوسان و یا قطع برق، خاموشی‌ها محسوس نخواهد بود.

لازم به توضیح است که سیلوی غدیر زنجان در طول سال فعال است و نزدیک به 8 هزار تن ظرفیت ذخیره سازی گندم را دارد و مجهز به خطوط ریلی جهت جابه‌جایی گندم به صورت ریلی و جاده ای را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا