اجتماعی

ناهماهنگی آبفا در تخریب آسفالت اعتمادیه

درست چند روز پس از آسفالت شهرداری در سطح شهر، شرکت آبفا اقدام به تخریب آسفالت در محله اعتمادیه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،از چند ماه قبل که اجرای طرح نهضت آسفالت در شهر آغاز شده است شهرداری زنجان به منظور ماندگاری بیشتر آسفالت اطلاعیه‌های مربوط را مبنی بر ممنوعیت حفاری پس از آسفالت منتشر کرده است و مکاتبات لازم با دستگاههای خدمات رسان صورت گرفته تا قبل از شروع اسفالت معبر اقدامات اصلاحی لازم از جمله اصلاح شبکه فرسوده را انجام دهند.

با وجود این اطلاع رسانی گسترده شرکت آبفای زنجان شب گذشته اقدام به حفاری در محله اعتمادیه کرده که جای گله‌ و پیگیری دارد.

هرچند در محل فوق الاشاره حادثه ای برای خط لوله آب افتاده است، اما شرکت آب و فاضلاب بدون هماهنگی با شهرداری اقدام به حفاری ناشیانه و غیر اصولی نموده و این امر باعث آسیب جدی به اموال مردم شده است.

شهرداری زنجان در جهت حفظ حق و حقوق شهروندان خود را موظف می داند پیگیری های لازم را جهت ترمیم معبر از سوی دستگاه ذیربط انجام دهد ولی این امر به هیچ عنوان توجیهی بر این اقدام و بی توجهی صورت گرفته نخواهد بود.

بدیهی است که حوادث غیرمترقبه اجتناب ناپذیر است ولی می تواند با اصلاح شبکه فرسوده به حداقل ممکن برسد و در حین رفع حادثه دقت لازم در کنده کاری ها صورت گیرد تا کمترین اسیب وارد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا