اجتماعی

معلمان باید شخصیت، ادب و‌ احترام را در کلاس های درسی خود دایر کنند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ضمن تبریک روز معلم از زحمات این قشر فرهیخته قدردانی کرد و با یادوری مسئولیت سنگین آموزگاران و معلمان در مدت شیوع بیماری کرونا گفت: معلم برای دانش آموزان همواره بعنوان یک الگوی ارزشمند مطرح است و بیشترین میزان تاثیرگذاری در دانش آموزان را دارد و دانش آموزان از معلمان بیش از والدین حرف شنوی دارند.

احمد نقیلو اظهار کرد: معلمان باید شخصیت، ادب و‌ احترام را در کلاس های درسی خود دایر کنند.

وی با بیان اینکه مدارس دانشگاه آزاد اسلامی قصد معرفی روش جدیدی برای تعلیم و تربیت دارند، به تاسیس مدارس ویژه دانشگاه آزاد تحت عنوان بوستان های تربیت اشاره کرد و تصریح کرد: این مدارس با ایجاد سیستم آموزشی نوین و فضای بزرگتر برای دانش آموزان روشی جدید و نوین در عرصه آموزش و پرورش ایجاد خواهد کرد.

کرونا فرصتی شد که اولیا سختی کار معلمان را درک کنند

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین مجید نقیلو مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان زنجان ضمن یاد آوری اینکه معلمان، دبیران و متولیان آموزش مسئولیت سختی در مدت شیوع بیماری کرونا داشتند، اضافه کرد: کرونا فرصتی شدکه اولیا سختی کار معلمان را درک کنند.

حجت الاسلام نقیلو ادامه داد: معلم مجاهد جهاد تبیین است و معنا ندارد در آموزش و پرورش فکری برای جهاد تبیین نکنیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مخاطبان اصلی جهاد تبیین آموزش و‌ پرورش و آموزش عالی است.

حجت الاسلام نقیلو اضافه کرد: در حال حاضر دشمن میخواهد هویت ایرانی و اسلامی ما را بگیرد و با حمله بی امان شروع کرده که حس امید را کشته و تحقیر را زنده کند تا ما را از مولفه های زیستی خود متنفر سازد.

در پایان این مراسم علی اسماعیلی مدیر کل آموزش و‌ پرورش استان زنجان ضمن گرامی داشت یاد و‌ خاطره شهید مطهری روز و هفته معلم را تبریک گفت و اظهار کرد: اگر‌ کسی با عشق و علاقه به سمت معلمی حرکت نکند موفق نخواهد بود.

بیانات نمایندگان معلمان مدارس سما و تجلیل از آموزگاران و کادر آموزشی مدارس سما پایان بخش این مراسم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا