اجتماعی

معرفی هنرمندان یکی از اولویت ها و ضرورت‌های شورای شهر زنجان

رئیس شورای شهر زنجان گفت: معرفی هنرمندان حوزه‌های مختلف قلمزنی، قالی‌باف و... یکی از اولویت ها و ضرورت‌های شورای شهر زنجان است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در دیدار آذرپندار مدیرعامل  و رئیس هیات مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، مرادلو رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی اظهار داشت: شخصیت های در شهر و استان در قالب‌های مختلف مذهبی، فرهنگی و… وجود دارند که باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود به معرفی آنها بپردازیم. 

وی با اشاره به وجود استعدادها مختلف در شهر استان گفت: دانش آموزان ما در جشنواره های مختلفی که شرکت می‌کنند جایزه های و افتخارات بسیاری کسب می‌کنند و در بسیاری از موارد این هنرمندان ناشناخته هستند. 
 
مرادلو افزود: خیلی از نوجوانان ما مستعد هستند و ما نتوانستیم ارتباط خوبی با این عزیزان برقرار کنیم  و این استعدادهای درخشان را جذب نماییم. 
 
 رئیس شورای شهر زنجان افزود: متاسفانه بسیاری از نوجوانان اطلاعی از  هنرستان موجود در شهر ندارد و نتوانسته‌ایم این هنرستان را معرفی کنیم. 
 
این مقام مسئول با اشاره به وجه عمومی شورای شهر خاطرنشان کرد: در صدد معرفی افراد و هنرمندان در حوزه های مختلف همانند قلم زنی، قالیبافی و… ناشناخته در شهر و استان هستیم. 

رئیس شورای شهر زنجان گفت: شهر ما دارای آثار ماندگار گار در حوزه‌ای مختلف هنری است  و ما از حرفه‌ای که ماندگار باشند حمایت می‌کنیم که این حمایت در بخش‌های مختلف آموزش، تربیت و ساخت و…. صورت خواهد گرفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا