اجتماعی

معرفی ادارات پرمصرف برق توسط شهروندان به شرکت توزیع نیروی برق

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، از راه‌اندازی بخش ویژه گزارشات مردمی پیرامون مشکلات شبکه برق و گزارش عدم رعایت مدیریت مصرف برق ادارات در سامانه‌های 121 و برق‌ من خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رویا قزلباش با بیان اینکه گذر موفق از پیک‌بار تابستان نیاز به همراهی همه مشترکان دارد اظهار داشت: ارائه برق پایدار به مشترکان برق هدف اصلی صنعت برق کشور و اولویت اصلی نیز تامین برق مشترکان خانگی است و خوشبختانه با تمهیدات صورت‌گرفته تاکنون بدون هیچ مشکلی برق این مشترکان تامین شده است.

قزلباش از برخورد با ادارات و سازمان‌های دولتی که مدیریت مصرف برق را رعایت نکرده‌اند خبر داد و افزود: بر اساس مصوبه هیات محترم وزیران، ادارات،ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی موظف به کاهش 30درصدی مصرف برق در ساعات اداری و کاهش 60درصدی مصرف در ساعات غیر اداری نسبت به مدت مشابه پارسال هستند و کارشناسان توزیع برق استان زنجان به صورت لحظه‌ای میزان مصرف این نهادها را پایش می‌کنند و در صورت عدم رعایت مصوبه، پس از صدور اخطاریه برق این مراکز قطع می‌گردد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده عدم رعایت مدیریت مصرف در دستگاه اداري و اجرائي كه نكات مديريت مصرف برق (مانند قرار دادن دماي سرمايش كولر روي عددي پايين تر از 25 درجه، نورپردازي هاي زائد در نماي ساختمان و محيط ، روشنايي مازاد نياز در روز يا شب و…) موارد را سریعا از طریق شماره تلفن 121 و یا اپلیکیشن برق‌من اطلاع دهند.

رویا قزلباش همچنین از شهروندان خواست علاوه بر مشکلات مدیریت مصرف در ادارات در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در شبکه توزیع برق مانند: اشكالات در روشنايي معابر، سيم‌پارگي، آسيب‌ديدگي پايه‌هاي برق، خاموشي‌هاي ناشي از جريانات جوي يا حوادث طبيعي و تصادفات، استفاده غيرمجاز از برق‌، رمزارزهاي غيرمجاز، و… نیز از طریق شماره 121 و یا اپلیکیشن برق‌من گزارش خود را ارائه دهند تا کارشناسان شرکت توزیع برق استان در کمترین زمان نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان خاطرنشان کرد صنعت برق در نظر دارد در سراسر كشور، به پاس قدرداني مسئوليت اجتماعي هموطنان عزيز همكار در اين طرح‌ها هدايايي را به قيد قرعه اهدا نمايد.

گفتنی‌است مشترکان گرامی می‌توانند اپلیکیشن برق‌ من را از طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق به نشانی: www.zedc.ir دانلود و نصب نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا