با ما همراه باشید

اجتماعی

مشارکت بسیج برای جذب بیش از 17هزار حامی برای ایتام زنجانی

با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان و در آستانه برگزاری کنگره ملی 3535شهید سرافراز استان جذب حامی به نیابت از شهدای گران‌قدر استان در قالب پویش ایران مهربان انجام می‌شود.

منتشر شده

در

مشارکت بسیج برای جذب بیش از 17هزار حامی برای ایتام زنجانی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مدیرکل کمیته امداد استان در دیدار با سردار کرمی فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج)استان با قدردانی از مشارکت بسیج در جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین گفت: از ابتدای اجرای این تفاهم‌نامه تاکنون بیش از هزار و.50حامی از طریق بسیج جذب‌شده است.

هدایت صفری با اشاره به برگزاری کنگره ملی 3535شهید سرافراز استان زنجان افزود:هدف‌گذاری برای جذب بیش از 17هزار حامی برای ایتام و فرزندان محسنین به نیابت از شهدای گران‌قدر می‌باشد که تاکنون بیش از هزار و50حامی توسط بسیج سازندگی جذب‌شده و استان زنجان رتبه هفتم کشوری را در این طرح کسب کرده است.

این مقام مسئول بسیج و کمیته امداد را مولود انقلاب خواند و گفت:تعامل و همکاری دو نهاد انقلابی بسیج و کمیته امداد در بخش‌های مختلف موجب شیرین شدن ذائقه محرومین و نیازمندان از خدمات نظام می‌شود و اینک با انعقاد این تفاهم‌نامه از ظرفیت بسیج اصناف، سازندگی، جامعه پزشکی و کارمندی برای جذب حامی برای کودکان نیازمند به نیابت از شهدا برگ زرین دیگری از خدمات این نهاد انقلابی برای محرومین ورق می‌خورد.

وی با بیان اینکه در طرح پویش ایران مهربان آحادمردم می‌توانند با مشارکت در این طرح و کمک به فرزندان نیازمند ثبت‌نام کنند افزود: حامیان و خیران نیکوکار می‌توانند ماهیانه با اختصاص تنها ده هزار تومان حامی فرزندان نیازمند باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان شمار کودکان یتیم تحت حمایت را هزار 227نفر و فرزندان محسنین راسه هزار467نفر اعلام کردوگفت:در حال حاضر بیش از 25هزار حامی حمایت مادی ومعنوی این فرزندان را برعهده دارند.

صفری به میانگین سرانه دریافتی ایتام ومحسنین نیز اشاره کرد وگفت: به همت خیران وحامیان نیکوکار میانگین سرانه ایتام استان زنجان در پایان سه ماهه اول سال جاری به بیش از یک میلیون 200هزار تومان ومیانگین دریافتی فرزندان محسنین به 345هزار تومان افزایش‌یافته که هردو از میانگین کشوری بالاتر است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت مردم در پویش ایران مهربان گفت: علاقه‌مندان جهت مشارکت در ثبت‌نام طرح اکرام ایتام و محسنین می‌توانند از طریق تلفن نیکوکاری 33116،ارسال عدد1 به سامانه پیامکی 3000333324 مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و مراجعه به سایت امداد به نشانی ekram.emdad.irمراجعه نمایند.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان اعلام کرد: فرآورده کاغذ توالت با نام تجاری پینک واش فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

منتشر شده

در

توسط

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ادامه بازرسی های میدانی از واحدهای صنفی استان که توسط بازرسان استاندارد استان صورت می پذیرد، فرآورده کاغذ توالت با نام تجارتی پینک واش، شناسایی شد که فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند: كليه محصولات توليد داخل مشمول مقررات استاندارد اجباري، ملزم به درج كد ده رقمي در زير نشان استاندارد بوده و همشهریان محترم با ارسال اين كد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند اطلاعات لازم در خصوص واحد توليدي، نام محصول، وضعيت پروانه كاربرد علامت استاندارد و تاريخ انقضاي محصول را کسب نمایند و در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و فاقد کیفیت موارد را از طریق تلفن گویای 1517 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل استاندارد استان، اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها