اجتماعی

مسیر راهپیمایی روز قدس مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام علی ناصر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به جمعه آخر ماه مبارک رمضان و نامگذاری آن به عنوان روز جهانی قدس اظهار کرد: وظیفه همه ما این است که در روز قدس به میدان بیاییم و از مظلومان حمایت کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان یاد آور شد: دشمنان در طول تاریخ در تلاش بوده و هستند بین مسلمانان اختلاف و ناامنی بیاندازند بنابراین مسلمانان باید با هوشیاری و با یدی واحد در مقابل مشرکان بایستند.

وی با بیان اینکه در روزهای نخست نامگذاری روز قدس شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که اینطور جریان‌سازی شود، اضافه کرد: امروز رژیم کودک‌کش صهیونیستی از این روز و محکومیت توسط مسلمانان هراس دارد و به وحشت افتاده است.

ناصر با بیان اینکه دو سال کرونا فرصت برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس را از ما گرفت، گفت: اما امسال با فروکش کردن کرونا، مراسم راهپیمایی طبق روال گذشته و با حضور فیزیکی مردم برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه امسال مراسم راهپیمایی روز قدس از بلوار قائم به سمت مصلی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: سخنران ویژه این مراسم حجت‌الاسلام طائب رئیس قرارگاه راهبردی عمار است.

وی با بیان اینکه امسال مراسم روز قدس مردمی‌تر برگزار خواهد شد، اضافه کرد: در برگزاری این مراسم شهرداری و کانون پرورش فکری و بسیج و سپاه نیز همکاری خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا