با ما همراه باشید

اقتصاد

مدل ارائه خدمت به مشتریان در بانک مهر ایران باید تغییر یابد

مرتضی اکبری مدیر عامل بانک مهر ایران در نشست صمیمی با کارکنان صف و ستاد استان زنجان، تغییر مدل ارائه خدمات به مشتریان و نوع کار و فعالیت در سیستم بانک مهر ایران را اجتناب ناپذیر دانست.

منتشر شده

در

مدل ارائه خدمت به مشتریان در بانک مهر ایران باید تغییر یابد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، مرتضی اکبری مدیر عامل بانک مهر ایران در سفر یک روزه به استان زنجان و طی برگزاری نشست تخصصی با کارکنان ستاد و شعب استان زنجان، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت شعب استان زنجان در سال ١٣٩٩، با اشاره به هدفگذاری تعيين شده در حوزه ارائه خدمات به مشتریان، تغییر مدل ارائه خدمت به مشتریان بانک مهر ایران را امری ضروری دانست و اظهار کرد: توسعه ی بانکداری سنتی و بانکداری الکترونیک از وظایف مدیریت کلان بانک بوده و در این راستا، همکاران شعب باید با راهنمایی صحیح مشتریان، آنان را به سمت استفاده از خدمات و مزایای متنوع بانکداری الکترونیک سوق دهند.

اکبری، با یادآوری لزوم توسعه ی بانکداری الکترونیک، سرمایه گذاری در این حوزه ی حساس را برگ برنده بانک در فضای رقابتی چند سال آینده در سیستم بانکی کشور دانست.

مدیر عامل بانک مهر ایران در این خصوص افزود: با نیازسنجی از مشتریان می تواند فهمید که خیلی از مراجعات حضوری به شعب بانک ها بدلیل عدم آشنایی آنان با امکانات الکترونیکی بانک بوده است. حال آن که، با خدماتی همچون افتتاح حساب آنلاین، تسهیلات آنلاین، استعلام آنلاین می توان به بخش عمده ای از خدمات مورد نیاز مشتریان به شکلی غیر حضوری پاسخ داد.

این مقام مسئول تلاش برای پاسخ دادن به نیازهای بانکی و تسهیلاتی کف جامعه را بعنوان مخاطبان و مشتریان واقعی بانک یادآور شد و عمل به تعهدات اخلاقی و ایجاد اعتماد در بین مشتریان و حفظ آن را بسیار با اهمیت دانست.

مرتضی اکبری تلاش برای کاهش تعهدات بانک از طریق عملیاتی نمودن طرح های بانک محور از جمله حساب جاری، کالا کارت، همیاران مهر و غیره را از برنامه های مهم بانک بویژه در شرایط سخت اقتصادی و بحران‌های مالی و بانکی دانست.

نجدی مدیر امور استان نیز که به همراه وکیل مشاور مدیر عامل و رییس اداره کل حوزه مدیریت، مدیر عامل بانک را همراهی می کردند، طی سخنرانی در نشست با کارکنان استان زنجان، راهنمایی مشتریان توسط کارکنان بانک و همراه کردن مشتریان با برنامه های بانک، آگاهی از دستورالعمل ها و بخشنامه ها، نظارت، کنترل و اعتماد متقابل در فضای شعبه، دقت شعب در ثبت اطلاعات مشتریان، انجام امور مربوط به تفاهم نامه های کشوری، برخورداری از سطح توقع منطقی از سوی کارکنان، تلاش برای رشد حداکثری منابع و بانکداری مدرن و استقرار سیستم بانکی هوشمند را در بانک مهر ایران را حائز اهمیت فراوان دانست.

در پایان این نشست نیز، جلسه پرسش و پاسخ بین کارکنان استان و مدیر عامل و هيات همراه ایشان برگزار شد.

بازدید از شعب ابهر(۴٢٠٧)، بازار ابهر(۴٢١٧)، خرمدره(۴٢١٠)، خرمشهر(۴٢١۵) و ولیعصر(۴٢٠٢)، از دیگر برنامه‌های سفر مدیر عامل بانک مهر ایران به استان زنجان بود و در این بازدیدها جذب حداکثری منابع، وصل مطالبات، رعایت نسبت مصارف و منابع، فعال تر نمودن خدمات الکترونیکی مورد تاکید قرار گرفت.

مصاحبه با خبرنگاران، آخرین برنامه کاری اکبری در بازدید از استان زنجان بود و در قالب این مصاحبه با اشاره به فرهنگ قرآنی قرض‌الحسنه، پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خرد و روستایی را مطابق منويات رهبر معظم انقلاب در حوزه اشتغال های خرد و خانگی دانست و با اشاره به مسئولیت های متعدد اجتماعی بانک در زمینه های مختلف از جمله؛ اهدای اقلام تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا در طرح شهید سلیمانی، تسهیلات بدون ضامن بر بستر موبایل بانک و پرداخت ۴۰ هزار میلیارد برای ٣ میلیون نفر را از برنامه های عمده بانک‌ مهر ایران دانست.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اقتصاد

کشت گندم در ۳۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در سال زراعی جاری ۳۲۰هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان زیر کشت گندم می‌رود.

منتشر شده

در

توسط

کشت گندم در ۳۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد تاراسی اظهار داشت: از این میزان سطح زیر کشت ۱۸ هزار هکتار اراضی آبی و مابقی به صورت دیم است.  

وی اظهار داشت: بذر مورد نیاز کشت گندم در استان چه به صورت بذر گواهی شده و چه به صورت بذر خود مصرفی که اغلب کشاورزان از آن بهره مند هستند در استان تامین است و کمبودی در این خصوص نداریم.  
 
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه کود مورد نیاز کشاورزان استان نیز به طور کامل تامین شده است، گفت: ارائه کود “ازته” مشروط به ارائه کود” پتاس”و ” فسفره” است چون این کودها اگر در کنار هم مصرف شوند، عملکرد بالا می رود.  
 
تاراسی میزان گندم تولید شده در استان در سال زراعی گذشته حدود ۲۰۰ هزار تن بود که به دلیل کاهش بارندگی و وقوع خشکسالی ، این میزان  کمتر از نیمی از گندم تولید شده در سال‌های گذشته بود.
 
وی به اجرای طرح جهش تولید در دیم‌زارهای استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: زنجان جزو ۱۵ استان کشور است که قرار است در سال زراعی جاری این طرح در آنها عملیاتی شود.  
 
این مقام مسئول با بیان اینکه طرح جهش تولید در دیم‌زارها استان به منظور افزایش میزان تولید و تثبیت آن در واحد سطح، اجرا می‌شود، افزود: از امتیازات این طرح برای کشاورزان، ارائه تسهیلات قرض الحسنه جهت خرید ادوات کشاورزی، برخورداری از یارانه کود و بذر و همچنین بهره مندی از بیمه یارانه‌دار محصولات کشاورزی است.
 
گفتنی است استان زنجان ۱.۳ درصد مساحت کل کشور را دارد و این استان با داشتن ۸۴۵ هزار هکتار عرصه های مناسب کشاورزی، پنج درصد اراضی کشاورزی کشور را دارد.

ادامه مطلب

اقتصاد

تعطیل نمودن کارخانجات هیچ افتخاری برای ما ندارد

مدیر کل استاندارد استان زنجان گفت:تعطیل نمودن کارخانجات هیچ افتخاری برای ما ندارد.

منتشر شده

در

توسط

تعطیل نمودن کارخانجات هیچ افتخاری برای ما ندارد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، آئین تجلیل از واحدهای تولیدی نمونه استان، طی مراسمی با حضور حسین اشرفی، مدیر کل امور اقتصادی استانداری زنجان، داریوش اشکانی پور، مدیر کل استاندارد استان و جمعی از کارکنان اداره کل استاندارد استان، از واحد تولیدی خالص سازان تقدیر شد.

در این مراسم که به منظور رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت محدود در محل واحد تولیدی برگزار شد، حسین اشرفی، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان، با تبریک روز جهانی استاندارد به مدیر کل و پرسنل اداره کل استاندارد استان، از تلاشهای مدیرعامل و مجموعه واحد تولیدی خالص سازان به واسطه اهتمام چندین ساله خود در شرایط سخت تحریم بالاخص در بخش صادرات، تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل استاندارد استان زنجان، با اشاره به شاخص های کیفی برای انتخاب واحدهای نمونه اظهار داشت: هر شرکتی باید فرآیند و سیستم های کاری خود را طوری طراحی و ایجاد کند که بتواند خواسته ها و الزامات مشتری را برآورده کند که انتظار می رود واحد تولیدی خالص سازان با پشتکار و تلاشی که در میان پرسنل شرکت وجود دارد، گام های بلندتری جهت دریافت تندیس ملی بردارد.

اشکانی پور با بیان اینکه تعطیل نمودن کارخانجات هیچ افتخاری برای ما ندارد، خاطر نشان کرد: ما تمام تلاش خود را برای موفقیت واحدها به کار خواهیم بست و در کنار حمایت از تولید و کارآفرین، سلامت مردم را بعنوان خط قرمز خود قرار داده و به هیچ عنوان هم به آن نزدیک نمی شویم.

وی تاکید کرد: ما با همکارانمان عهد کرده‌ایم، کاری کنیم تا چرخ تولید در این استان به خوبی بچرخد.
یوسف مرادلو مدیر عامل شرکت صنایع خالص‌سازان روی زنجان نیز در این نشست گفت: در برهه‌ای که هم تحریم‌های خارجی گلوی ما را می‌فشرد، هم تحریم‌های داخلی، اداره کل استاندارد به داد ما رسید.

این مقام مسئول تصریح کرد: طبق آمار اداره کل گمرک استان،  ۷۵ درصد ارز حاصل از صادرات استان، متعلق به صنعت سرب و روی هست که اداره کل استاندارد مسئولانه به مسئله ورود نموده و مشکل صادرات را مرتفع کرد.

گفتنی است در پایان با اهداء تندیس واحد نمونه و لوح سپاس از خدمات شرکت خالص سازان روی به عنوان واحد تولیدی نمونه استانی تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

اقتصاد

اشتغال‌زایی ۱۱ هزار زنجانی با راه‌اندازی واحدهای جدید صنعتی

رئیس سازمان صمت استان زنجان، از اشتغال‌زایی بیش از ۱۱ هزار نفر به واسطه راه‌اندازی واحدهای جدید صنعتی در استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

اشتغال‌زایی ۱۱ هزار زنجانی با راه‌اندازی واحدهای جدید صنعتی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ناصر فغفوری با بیان اینکه بخش صنعت همواره یکی از حوزه‌هایی است که سهم عمده‌ای در ایجاد اشتغال در استان داشته است، افزود: تجربه نشان داده است که به هر میزان که توانسته‌ایم در حوزه صنعت رونق ایجاد کنیم، به همان میزان نیز در زمینه ایجاد اشتغال در استان موفق ظاهر شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه اهتمام به فعال بودن واحدهای صنعتی در استان یکی از اولویت‌های مهم این سازمان به شمار می‌رود، اظهار کرد: در همین راستا طی نیمه اول امسال به تعداد ۴۹۹ فقره جواز تاسیس و طرح توسعه در استان صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری که برای راه‌اندازی این تعداد واحد صنعتی جدید در استان پیش‌بینی شده، در حدود ۹۴ هزار و ۳۳۸ میلیارد ریال است، ادامه داد: فارغ از سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده برای راه‌اندازی این تعداد واحد صنعتی در استان، بالغ بر ۱۱ هزار و ۱۹۴ نفر نیز اشتغال‌زایی از قبل این واحدهای جدید پیش‌بینی شده است.

فغفوری خاطرنشان کرد: ۶۷ مورد از جواز صادر شده در استان برای واحدهای صنعتی، مربوط به گروه صنعتی ساخت مواد و محصولات شیمیایی بوده است.

وی عنوان کرد: همچنین به لحاظ رتبه‌بندی، محصولات کانی غیرفلزی، محصولات فلزی فابریکی، محصولات پلاستیکی و ماشین‌آلات و دستگاه‌های برقی به ترتیب بیشترین سهم را از جواز تاسیس و طرح‌های توسعه صادره استان در این مدت به خود اختصاص داده‌اند.

ادامه مطلب

برترین ها