فناوری اطلاعات

فعالیت 6 شرکت دارای پروانه نما در زنجان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت:در استان زنجان 6شرکت دارای پروانه نما فعال هستند، به واسطه زمینه سازی هایی که انجام شده این شرکت ها می توانند بازارهای جدیدی را برای رونق کسب و کار خود تعریف کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،شرکت های زنجانی دارای پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در جلسه ای که به صورت مشترک با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان و رئیس مرکز افتای استان داشتند صحبت ها و انتظارات خود را بیان کردند.

سرایی گفت: معتقدم برای ارتقاء امنیت فضای سایبری توجه به ظرفیت شرکت های دارای پروانه نظام مدیریت امنیت اطلاعات (نما) که از نیروهای متخصص و توانمند بومی برخوردارند بسیار حایز اهمیت است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان بیان داشت: متخصصین فعال در این شرکت ها بهترین افراد برای تأمین و ارتقاء امنیت شبکه های سازمانی هستند و کافیست بازار کسب و کارشان را تقویت کنیم.

وی افزود: در استان زنجان 6 شرکت دارای پروانه نما فعال هستند، به واسطه زمینه سازی هایی که انجام شده این شرکت ها می توانند بازارهای جدیدی را برای رونق کسب و کار خود تعریف کنند.

رئیس کارگروه پدافند غیرعامل سایبری گفت: این شرکت ها، ارزیابی های فنی، تخصصی و حراستی را با موفقیت طی کرده اند از این رو ادارات، سازمان ها و شرکت ها می توانند با اطمینان خاطر از خدمات آنها برای ارتقاء سطح امنیت شبکه های سازمانی خود استفاده کنند.

لازم به ذکر است اسامی شرکت های دارای پروانه نما و حوزه های فعالیت آنها در نشانی زیر قابل مشاهده است: https://sec.ito.gov.ir/page/nama

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا