با ما همراه باشید

اجتماعی

فعالیت بیش از یک هزار نیروی انسانی در عملیات برف‌روبی

سرپرست شهرداری زنجان گفت: بیش از هزار نیرو در عملیات زمستانی شهرداری فعالیت خواهند کرد.

منتشر شده

در

فعالیت بیش از یک هزار نیروی انسانی در عملیات برف‌روبی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،منصور سلطانی محمدی اظهار داشت: عملیات زمستانی همه ساله با توجه به اینکه شرایط جوی در شهر‌های سردسیر لازم است، انجام شده است.

سرپرست شهرداری زنجان از تشکیل کمیته زمستانی با بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات لازم خبر داد و گفت: در این مانور بیش از یک هزار نیروی انسانی عملیات برف‌روبی را انجام خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه مقدمات کاز از جمله لایروبی کانال‌ها از چند ماه قبل انجام شده است، تصریح کرد: این اطمینان را به شهروندان می‌دهیم که بتوانیم خدمات مطلوبی را ارائه دهیم که در این راستا بیش از یک هزار نیرو مشغول به کار خواهند بود.

در ادامه مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به اینکه شهرداری هر سال با تجهیزات لازم در ارتباط با عملیات زمستانی اقدامات لازم را انجام می‌دهد، گفت: امسال نیز ۱۲۷ دستگاه ماشین‌آلات در اختیار مناطق قرار گرفته است تا کار برف‌روبی انجام دهد.

سجاد خانمرادی با اشاره به اینکه ۷۵۰ نیروی امور شهر و ۴۰۰ نیروی فضای سبز در ارتباط با برف‌روبی همکاری خواهند کرد، گفت: کل عملیات ستاد برف‌روبی از اول آذر تا پایان اسفند فعالیت خواهد کرد.

وی در ارتباط با استفاده از نمک و خسارت ناشی از آن در تخریب آسفالت گفت: ما هر سال به میزان ۱۵ درصد استفاده از نمک را کاهش میدهیم و امسال نیز به میزان ۱۵ درصد نمک کاهش دارد.

مدیرخدمات شهری شهرداری زنجان تصریح کرد: امسال ۵ هزار و ۲۵۰ کیلو نمک و ۱۰ هزار کیلو هم ماسه استفاده خواهیم کرد که البته میزان استفاده از نمک کاهش دارد.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجتماعی

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان اعلام کرد: فرآورده کاغذ توالت با نام تجاری پینک واش فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

منتشر شده

در

توسط

شناسایی کاغذ توالت فاقد علامت استاندارد از سطح بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در ادامه بازرسی های میدانی از واحدهای صنفی استان که توسط بازرسان استاندارد استان صورت می پذیرد، فرآورده کاغذ توالت با نام تجارتی پینک واش، شناسایی شد که فاقد علامت استاندارد و کد ده رقمی است.

روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند: كليه محصولات توليد داخل مشمول مقررات استاندارد اجباري، ملزم به درج كد ده رقمي در زير نشان استاندارد بوده و همشهریان محترم با ارسال اين كد به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند اطلاعات لازم در خصوص واحد توليدي، نام محصول، وضعيت پروانه كاربرد علامت استاندارد و تاريخ انقضاي محصول را کسب نمایند و در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و فاقد کیفیت موارد را از طریق تلفن گویای 1517 سامانه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اداره کل استاندارد استان، اطلاع رسانی و پیگیری کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت:منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود و برای نسل‌های بعدی هم بماند که با توجه به اهمیت موضوع حفظ، احیا، توسعه و بهره‌برداری اصولی از این منابع ارزشمند به عنوان اقدامی استراتژیک به جدیت دنبال می‌شود تا همه مردم از این منابع منتفع شوند.

منتشر شده

در

توسط

منابع طبیعی باید در قالب ثروت عمومی حفظ شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خلیل آقاجانلو با بیان اینکه منابع‌ طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌ کل برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

ادامه مطلب

اجتماعی

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

همزمان با سراسر کشور آزمون جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی در کانون زبان ایران شعبه استان زنجان برگزار شد.

منتشر شده

در

توسط

آزمون کتبی جذب و تربیت مدرس کانون زبان ایران در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آزمون کتبی دوره جذب و تربیت مدرس حرفه‌ای زبان انگلیسی کانون زبان از ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱همزمان با سراسر کشور در کانون زبان ایران شعبه زنجان برگزار شد.

گفتنی است؛ ۳۰ نفر در این آزمون کتبی به منظور جذب در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده‌اند و پذیرفته شدگان در چهار مرحله بعدی شامل فعالیت‌های مکتوب ارزشیابانه دوره‌های آکادمیک-تربیتی، ارزشیابی مکتوب دروس کلاس محور، مصاحبه و ارائه درس عملی کانون محور (دمو) مورد ارزشیابی قرار می‌گیرند.

شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت جهت مشاهده نتایج به آدرس www.register.ili.ir مراجعه کنند.

کانون زبان ایران در حال حاضر  سه شعبه در شهر زنجان و یک شعبه در شهرستان ابهر دارد که  به مخاطبان خود خدمات رسانی می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها