اقتصاد

صندوق کارآفرینی امید حامی تولید کنندگان زنجانی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در زمان حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی و نرخ بیکاری در کشور، تمایل افراد به ایجاد کسب وکارهای کوچک و خوداشتغالی بیش از پیش به چشم می خورد. 

همان طور که می دانیم یکی از ارکان و لازمه های شروع یک کسب وکار موفق، تامین سرمایه مالی مورد نیاز آن بوده در این میان بسیاری از افراد که خواهان خوداشتغالی و ایجاد کسب وکار مستقل هستند اما توان لازم برای تامین مبلغ سرمایه گذاری را به صورت شخصی ندارند، برای تامین سرمایه کسب وکار خود از سایر روش های موجود مانند استقراض و تسهیلات بانکی استفاده می کنند.

صندوق کارآفرینی امید زنجان با در اختیار گذاشتن وام های بدون بهره و تنها با کارمزدی معادل صفر تا چهار درصد توانسته است سرمایه کسب و کارها را فراهم کند.

تسهیلات صندوق کارآفرینی موحب شد تا برای ۶۰ نفر اشتغال ایجاد کنم
حسین رضایی تولید کننده لوله های پلی اتیلن در زنجان گفت:  سال گذشته موفق به دریافت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات از صندوق کارآفرینی زنجان بودم و توانستم برای ۲۰ نفر ایجاد اشتغال کنم.

وی با بیان اینکه از صندوق کارآرفینی امید زنجان نهایت سپاس را دارم، افزود: در حال حاضر نیروها سه شیفته در حال کار در کارگاه هستند.

این تولید کننده لوله های پلی اتیلن در زنجان گفت: دیدگاه این صندوق برای ایجاد اشتغال و تولید متفاوت است و دست تولید کننده را می گیرند.

رضایی تاکید کرد: این صندوق در راستای توسعه و پیشرفت استان فعالیت دارد و نمی دانم چگونه و چطور از متولیان در صندوق کارآفرینی امید زنجان قدردانی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا