اجتماعی

صندوق قرض‌الحسنه شاهد 349 فقره وام به ایثارگران زنجانی اعطا کرد

رییس صندوق شاهد استان زنجان از پرداخت 349 فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه ماهه نخست سال 1401 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی نصیری با اشاره به اینکه صندوق قرض‌الحسنه شاهد استان زنجان در راستای گره‌گشایی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر ایجاد شده است، اظهار کرد: این وام‌ها سه برابر موجودی پس‌انداز و تا سقف 500 میلیون ریال است.

وی با اشاره به خدمات غیرحضوری صندوق شاهد در راستای رفاه حال ایثارگران و افزایش میزان رضایت‌مندی این عزیزان تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 18 فقره وام به صورت غیرحضوری و از طریق شعبه الکترونیکی پرداخت شده است.

رییس صندوق شاهد استان زنجان در ادامه از پرداخت 349 فقره وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه ماهه نخست سال 1401 خبر داد و افزود: از این تعداد فقره وام ارائه شده به جامعه هدف 160 فقره مربوط به خانواده معظم شاهد و 189 فقره به جانبازان تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: این تعداد وام به ارزش 138 میلیارد ریال در سه ماهه نخست سالجاری به اعضای صندوق پرداخت شده است.

نصیری تعداد اعضای این صندوق را 8 هزار نفر اعلام کرد و گفت: پرداخت وام به اعضای صندوق شاهد شرایط خاصی نمی‌خواهد و افرادی که عضو این صندوق باشند به راحتی می‌توانند وام دریافت کنند.

وی یادآور شد: وام صندوق یاد شده به اعضا اعم از والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان بنیاد و همسران جانبازان متوفی حقوق‌بگیر بنیاد پرداخت می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا