اجتماعی

شهرداری و مدیریت شهری در تمام ابعاد زندگی مردم تاثیر گذار است.

شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان نیازمند هم فکری و هم افزایی رسانه‌ها در امورات شهری هستند تأکید کرد: درخواستمان از رسانه‌ها این است که واقعیت‌های مدیریت شهری را به اطلاع مردم برسانند چرا که شهرداری و مدیریت شهری در تمام ابعاد زندگی مردم تاثیر گذار است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، علیرضا فیروزفر در آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر با اشاره به اهمیت رسانه اظهار کرد: اگر بزرگترین کارها، پشتوانه رسانه ای نداشته باشد موفق نخواهد بود‌

وی گفت: اهمیت رسانه در موضوعات مختلف تا حدی است که شاید بتوان در کارهای معمولی هم از پشتوانه رسانه استفاده کرد.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه ما در رسانه جای کار زیاد داریم، افزود: تقویت رسانه از الزامات امروز جامعه رسانه‌ای است و شهرداری و شورای شهر به عنوان یک پشتیبان و مکملی بر کارهای شهری نیازمند اصحاب رسانه هستند و در این راه برای تقویت این بخش هر کاری لازم باشد انجام می دهند.

فیروزفر با اشاره به حمایت شهرداری از کارهای فرهنگی و هنری گفت: اخیرا فیلمی با عنوان پری توسط شهرداری حمایت شد و شاهد درخشش آن در دو جشنواره بین المللی بودیم.

وی گفت: انتظار داریم، اصحاب رسانه، شهرداری و شورای شهر را خانه خودشان بدانند و واقعیت های شهری را به اطلاع مردم برسانند.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه شهرداری در همه ابعاد زندگی مردم دخالت دارد، گفت: قطعا پشتیبانی رسانه‌ها موجب غنی‌تر شدن برنامه‌های شهرداری شده و ارائه خدمات بهتر را به دنبال خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا