اقتصاد

سرمایه گذاری دشمن برای فروپاشی بنیان خانواده

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: بانوان در جامعه و خانه ها نقش مهمی دارند، فرهنگ بیگانه برای فروپاشی خانواده ها مخصوصا در این چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روی مسئله زن سرمایه گذاری زیادی کرده است، اما خیلی امیدوار باشید، این مقطع و این فرصتی که خدا داده با فرصت پیروزی انقلاب در بهمن 57 قابل قیاس نیست.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت الاسلام سعید احمدی اظهار داشت: یکی از مواجهات نظام جمهوری اسلامی با نظام سلطه و سرمایه داری غرب در حوزه بانوان است . این مسئله از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بوده است و هم اکنون شدت بیشتری به خود گرفته است و پر رنگ شده است . دشمن با روشهای مختلف مثل دختران انقلاب ، چهارشنبه های سفید دنبال ضربه زدن به خانواده و مادر هستند .

این مقام مسئول تصریح کرد : امت حزب الله درگیر کارهای اجتماعی شده است که اینها لازم است ولی مفاهیم و دین شناسی برای مردم غافل مانده است. اعتبارات فرهنگی در کشور متاسفانه عدد بسیاری پایینی است و در مقابل هجمه هایی که صورت میگرید عددی نیست.

احمدی با بیان اینکه نهضت پیشرفت بانوان بحث مهمی است گفت : در حوزه بانوان، اساتید دانشگاه ، اساتید حوزه و فعال قرآنی در بانوان فرهیخته فعالیت میکردند. در حال حاضر سازمان علاوه بر بانوان فرهیخته ، در حوزه سایر بانوان از باب توسعه در مخاطب برای سنین نوجوان و جوانان فعالیت نهضت پیشرفت بانوان را شروع کرده که بتوانند در قامت یک مبلغ و مبین ورود پیدا کنند .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در پایان اظهار داشت : نهضت پیشرفت بانوان نشان دهنده این است که بانوی متعهد انقلابی با فعالیت هایی که در زمینه های مختلف در جامعه انجام نقش مهمی در جامعه دارند . یکی از مسائل که بانوان میتوانند به صورت تخصصی در آن ورود کنند حوزه حجاب و عفاف است . طرح عملیاتی و ایده ها را باید به عهده زنان باشد که هر جا خود بانوان به صورت تخصصی ورود پیدا کردند عمکلرد خوبی داشتند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا