اجتماعی

زندگی دوباره با اهدای عضو

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،شهریار اماموردی  از ثبت نخستین اهدای عضو استان در سال ۱۴۰۰ با ایثار و گذشت خانواده محترم و بزرگوار خدابنده‌ای انجام خبر داد.

مسؤول شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تصریح کرد: این اهدای عضو مربوط مرحومه معصومه منصوری ۲۵ ساله که به دلیل بیماری زمینه‌ای در بیمارستان آیت الله موسوی زنجان بستری بود انجام شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه بدلیل وخامت وضعیت بیماری معصومه منصوری و بعد از تایید مرگ مغزی توسط تیم تخصصی، وی برای اهدای عضو به بیمارستان سینا در تهران انتقال یافت، ادامه داد: با اهدای کلیه‌ها، کبد و قلب این خانم، چهار هموطن از مرگ حتمی نجات یافتند.
اماموردی با آروزی علو درجات و آرامش برای معصومه منصوری و همچنین سلامت و بهروزی برای خانواده این مرحومه افزود: فعالیت شبکه فرآهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه با پشتیبانی و دلگرمی ریاست و معاونت درمان دانشگاه و تلاش و همت جلیلوند ریاست بیمارستان آیت الله موسوی، فوق تخصص icu، نقیبی و زراعتی، متخصص جراحی مغز و اعصاب بهروز محمدی است که سالیان متمادی تیم اهدا را همیاری و همراهی کرده‌اند.

در این بین تلاش وافر سایر همراهان این شبکه از جمله اند،مدیریت پرستاری اسکندری  همکاران پر تلاش و ساعی واحد icu ، جراحی اعصاب و تیم واحد اهدا معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در تحقق این امر مقدس قابل ستایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا