اجتماعی

زنجان در کمک رسانی به حادثه دیدگان حوادث طبیعی جزو استان‌های پیش‌قدم است

معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: استان زنجان در بحث کمک رسانی به حادثه دیدگان در حوادث طبیعی جزو استان‌های پیش‌قدم است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد تیموری در آیین تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، اظهار داشت: اداره راهداری در زمستان و حوادث‌های تلخ و شیرین و اربعین خدمات لازم را ارائه می‌دهد.

وی اظهار کرد: اگر تلاش نکنیم زمان زود سپری می‌شود و در این میان تا زمان است به مردم صادقانه خدمت کنیم.

معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: استان زنجان به دلیل واقع شدن در کریدور شرق به غرب کشور از نظر حمل و نقل اهمیت بسیار زیادی برای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دارد.

تیموری با بیان اینکه حمل و نقل جاده‌ای سهم بسیار خوبی در جابه جایی کالا و خدمات دارد، افزود: در حوادث طبیعی سیل و زلزله و غیره راهداری اولین دستگاه است که در صحنه حاضر می‌شود.

وی افزود: به جد دنبال اختصاص اعتبارات مناسب و پایدار در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هستیم و یکی از دلایل اصلی مشکلاتی که امروز در حوزه اعتبارات با آن مواجه هستیم، به خاطر تغییراتی است که در هزینه‌ها ایجاد شده است.

معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور تصریح کرد: استان زنجان در بحث کمک رسانی به حادثه دیدگان در حوادث طبیعی جزو استان‌های پیش‌قدم است.

تیموری گفت: این استان علاوه بر اینکه در حمل کالاهای اساسی سهم خوبی دارد در همایش پیاده‌روی اربعین هم بسیاری از نیازهای سازمان راهداری را پاسخ می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه مشکلاتی که امروز در استان زنجان داریم، بیشتر مربوط به آزادراه زنجان به تبریز است و با توجه به اینکه آزادراه زنجان به تبریز، پروژه مشارکتی است، افزود: بخش دولتی نمی‌تواند هزینه کند و بانک‌های سرمایه گذار هم منابع لازم برای سرمایه گذاری در این حوزه را ندارند و در این میان یک اقدام مشترک صورت بگیرد تا آزاد راه از این وضعیت خارج شود.

معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات مهم این سازمان در حوزه حمل و نقل مربوط به عمر ناوگان است که اکثریت فرسوده هستند.

تیموری گفت: متاسفانه این میزان فرسودگی ناوگان به حدی است که کارخانجات داخلی توان تولید و جایگزینی در این خصوص را ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا